Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor én mind a 3 testalk...

Most akkor én mind a 3 testalkat keveréke vagyok?

Figyelt kérdés

Elmondom miért gondolom így:

Endomorfot azért gondolom mert egy éve nagyon dagatt voltam 13-14 évesen 164 cmhez 75 kg voltam


A mezomorfot azért gomdolom mert szinte a semmiből 14-15 éves koromra lefogytam semmi edzéssel semmi diétával 54kgra.. Es amikor elkeztem gyúrni gyorsan jott valamiennyi izom 2 honap alatt( ne gondoljatok tul sokra tenyleg elenyeszo de 2 honap alatt több mint az átlag) nagyon gyors az anyag cserém


Az ektomorfot azért gondolom mert amióta abba hagytam az edzést(Év végi hajtás a jobb jegyekért) semmit nem híztam pedig rengedteget zabálok van hogy több pizzat megeszek egy nap és mégsem (bár szerintem ebből van a legkevesebb bennem)


Köszönöm aki ezt végig olvassa és értelmes választ ad :)



#ektomorf #Endomorf Mezomorf testalak
2016. máj. 22. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki kézemfekvőbb válasz a kérdesemre?
2016. máj. 22. 09:14
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hova tartozol? Edzel,egyel,aludj aztan fejlodsz ennyi
2016. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mind a 3 nak más edzése és kajáka van :) a javaslatok szerint... De komolyan valaki egyáltalán végig olvasta?? :((
2016. máj. 22. 10:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egigolvastam. De fogod belovod 2 tkg feherje 1zsir a ch-t berakod 5re es meglato mi lesz ha nemjo noveled/csokkented az edzes meg alapgyakorlatokra alapozz
2016. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendben ezt értem köszönom! De nem lehetnék tisztába a saját testemmel? Csak hogy tudjam?
2016. máj. 22. 11:54
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha a cikkból nrm fogtad fel, hogx mrkkora baromság ez az ekto mrzo endo hiszti, akkor menthetetlen vagy...

Nincs más kajájja, de főleg más edzése egyiknek sem... Van akire könnyebben jön a tömeg, van akire nehezebben ennyi, akire nehezebben jön, annak többrt lell ennie... Nem atom tudomány ez... Az edzés meg ugyan az mindenkinek... Ez az ekto mezo stb, pedig nemlétező kitalált folgok..

2016. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudok telefonon írni...
2016. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ok de azok válaszoljanak már akik szerint nem hülyeség mert páran kaptak a már normális választ ilyen kérdésre.. És köszi a videót de az enyém nem ilyen egyszeű a fent irtak miatt! Valaki tényleg normálisan?!
2016. máj. 22. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!