Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjétől hasmenés, megoldás?

Fehérjétől hasmenés, megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hete kezdtem el inni napi 1 adag 100% whey protein professionalt, és azt vettem észre, hogy azóta egész nap a wc-re járok, és nem csak vizelni... ha nem is nagy wc-zek akkor is görcsöl a hasam tőle szinte egész nap pedig kajálok mellé rendesen. Allergiás lennék rá vagy mi a baj? Vízzel iszom.


Előre is köszi a segítséget!


23/F



2016. máj. 22. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked felejtős a tejsavó. Próbáld ki a tojásproteint helyette pl. vagy vidd be szilárd kajából, nem létszükséglet turmixolgatni sem.
2016. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Valószínű, hogy nem bírod a tejcukrot. Válts más eredetű készítményre vagy simán vidd be szilárd kajával a napi mennyiséget. Nem muszáj tápkieget iszogatni.
2016. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél rizsfehérjét, ennyi
2016. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. A régi feherjeporommal nekem is ugyan ez a szitu. Ezért ma igen nagy bizalommal vettem laktózmentes fehérjeport. Hátha jó lesz. Lehet, hogy neked is ki kéne próbálni.

Vagy alternatívának van rizs és szója fehérje. Ezek full laktóz és tejsavómentes.

2016. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Sok embernek okoz ez gondot. A legjobb megoldás számodra ha az étkezéseid révén juttatod a szervezetedbe azt a többlet fehérjét, ami biztosítani tudja az izmaid kellő mértékű fejlődését.
2016. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!