Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hány kalóriával szálkásítotok?

Ti hány kalóriával szálkásítotok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 08:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak a kaloriabevitel szamit.
2016. máj. 23. 08:46
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Kb 2000. De ez egyènfüggő és a fehérje:ch:zsír aràny is szàmít.
2016. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 3000 alá bemegyek én már elkezdek szálkásodni.
2016. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Passz, sosem foglalkoztam a kcallal csak a makrókkal, kb szintentartásra vagyok belőve, ha úgy veszem észre, nő a tömeg, akkor többet mozgok, a kaján nincs változtatás már 2 éve.
2016. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan csökkentem. Nem hirtelen leviszem 500-al és utána annyin maradok. Úgy baromság lenne.
2016. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy sikerül. Az a fajta vagyok, aki jobb, ha megpróbál minél kevesebbet enni, ami 1200-2800 közt megáll valahol s jó esetben deficitet ad. Jó, van azért terv, 1600 körüli, mostanában egész sikeresen. De ha épp kibírom kevesebbel, megfelelő tápanyagbevitel mellett (főleg a fehérjére vigyázok), akkor simán alámegyek. Ha pedig éhezem, akkor eszem, akármi is lesz a kalóriabevitelemmel. Olyankor nem szoktam fogyni, amikor van éhségérzetem, ki kell várni, hogy teljesen megszűnjön s más se vegye át a szerepét.


Remélem, mondtam valami érdekeset. mert nem tudom, mit számít, hogy az egyik ember 1200-zal, a másik pedig 3500-zal szálkásít. Ez változó s biztos van, akinek fontosabb az éhség elűzése, mint a tempó, a hobbi testépítők közt sem mindenki akar maximális hatékonysággal szálkásítani, bármibe is kerül, nem arról szól az élete, csak többé-kevésbé fontos a dolog. (Én még kezdő hobbi testépítőnek sem tartom magam, bár lehet, hogy egy laza definíciót átviszek. Csak edzek s szeretnék egyszer a lehetőségeimhez képest izmos és erős lenni. De ehhez először muszáj leszálkásítanom.)

2016. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!