Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek túl sok ez egy 12...

Szerintetek túl sok ez egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nemrég kipróbáltam Rubint Réka Alakreform angyalok 2015 nevű DVDjét,és nagyon nagyon tetszett. Végigvittem mind a 2 órát. Másnap elég durva izomlázam lett de miután még egy kicsit futottam,múlni kezdett. Arra gondoltam,hogy minden 3. nap jó lenne erre tornászni,amikor még nincs elég időm vagy kedvem,akkor Bíró Ica 7re. Valószínű,hogy az első 2 héten folyamatosan izomlázam lesz,de azután megszokom. Ugye nem lehet ettől semmi komolyabb problémám? (Átlagos súllyal rendelkezem,normálisan étkezem és legfőképpen azért edzek,hogy meg tudjam majd védni magam)

#izom #edzés #DVD #lány #Bíró Ica #Rubint Réka Alakreform
2016. máj. 24. 17:47
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Csinálhatod nyugodtan, nem lesz bajod. De ezzel nem tudod megvédeni magad.
2016. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megvédeni akarod magad, akkor menj valamilyen küzdősportra, javaslom ne valami távolkeleti varázslásra.


Ha jobban akarsz kinézni, akkor néhány évig edzhetnél saját testsúllyal, aztán pedig edzőteremben.

2016. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!