Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők esetében a mellizom...

Nők esetében a mellizom erősítéstől valóban nagyon lesz a mell?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
a mellizom nagyobb lesz,de ne gondold, hogy izmos melled lesz (nem tudom, hogy nő vagy-e), a nők negyed annyi izmot se tudnak magukra pakolni mint a férfiak.
2016. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A női mell zsírszövet. Edzéssel az alatta lévő izmokat erősíted. Ha az izom nagyobb lesz, a mell kintebb indul, így optikailag tűnhet kicsit nagyobbnak, de a mell nem lesz nagyobb.
2016. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy lenne nagyobb, a mellizom izom, a mell meg zsir. max kicsit kiemeli mert mögötte nő az izom, viszont ha pucolsz, pont hogy kisebb lesz a melled
2016. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Ez utóbbit én is megerősíthetem. ://
2016. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hiába van az összes bikinimodellnek / testépitőnek mü melle...
2016. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na jó, én ott még nem tartok... :D


De E kosárból az első 15 kg fogyástól úgy lement C-be, hogy "öröm" volt nézni... Aztán szerencsére abbahagyta.

2016. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Úristen E kosár, azzal már ölni lehet :D
2016. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Már csak múlt idő... :D
2016. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Étrend kérdése is. Kalória pluszban kis izom mehet rá, így jobban kiemelkedik. Kalória mínuszban viszont szépen elfogyhatsz mellből, de ez nem az edzés miatt van, hanem eleve ha diétázol, akkor zsírt adsz le, és akkor megy le onnan is.
2016. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a C, nekem kövéren akkora volt. Aztán 20 kiló fogyással nem csökkent semennyit, genetika. Később majd meglátjuk, én nem bánom, ha csökken, de ez még nem túl nagy, akár maradhat is. Az erősebb mellizom viszont kell, akár látszik, akár nem.


A nagyobb mellizom kicsit kiemelheti a mellet, egyeseknek látható, másoknak semmi, úgy tudom, de sokkal nagyobb tuti nem lesz semmilyen szempontból sem, a zsírszövet pedig nyilván nem nő semennyit, szálkásításkor esélyes, hogy csökken.

2016. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!