Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy hiába edzek...

Miért van az hogy hiába edzek rendszeresen egyre kisebb a fenekem?

Figyelt kérdés
Kb3hónapja edzek és csak 3kilót fogytam mert elég sokat erősödtem. A combon elég izmos a narancsbőr is eltűnt róla. De a fenekem nagyom rossz, vannak páran akik mondják hogy jó de csak naciba mert különben latszik hogy nem.olyan feszes, miért? (30kg-val guggolok 12ismétlés megy, kitörés 10kiloval minimum 20-25ismétlés megy, csinálok külön gyakorlatokat csak fenékre is pl.csipőemelés, és minden második nap1orát biciklizek 20-30km/h-val) 18L (55kg)
2016. máj. 28. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Gyere vissza ha bele tudsz guggolni 90kiloba.
2016. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem hogy a kajára is figyelek, minden edzés után beviszem a megfelelő mennyiségű adagot a különböző tápanyagokból, kb ilyen 6-7óra körül utána már nem.szoktam annyira enni max ha sokáig fenn vagyok és nagyon éhes leszek, valami zöldséget be szoktam kapni.
2016. máj. 28. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon jó hogy 6-7 után már nem eszel, max zöldséget, így végül is csak a fehérjét vonod meg magadtól, amiből az izom épül, mégis mitől izmosodna a segged?
2016. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Legyen grammra kiszámolt az étrend. Ne menj fel 12 ismétlésre, guggolj a lehető legnagyobb súllyal amivel kimegy mondjuk 5-6 ismétlés szériában. Nagy fenék a nagy súlytól lesz.
2016. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
73%
Mert nem jó az étrended.
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy az étrenddel van a baj, de nagyon könnyen hízok és ha ennél többet eszek akkor annak a hízásnak fele zsír lesz és nem izom
2016. máj. 28. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, de olvasd el a Sárga Kapszulát és állíts össze egy étrendet.
2016. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fogysz, akkor nem biztos, hogy reális várni a nagy izmosodást, amúgy meg ez még tényleg nem valami nagy súly.

Esélyes, hogy az étrenddel van valami, a 6-7 után nem evés nem gond, inkább az összbevitel számít, bár van, aki szerint folyton enni kell, na az nem én vagyok, született időszakos böjtölőként. De amúgyis elég sokan tudnak felszedni izmot kisszámú étkezéssel.


Mégis milyenek a makróid?

2016. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!