Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Optimális pihenőidő a sorozato...

Optimális pihenőidő a sorozatok között? Kisebb izomcsoportokra fél perc, nagyobbakra 1 perc elég?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 11/42 Cortez70 ***** válasza:
Arnold genetikájától te messze vagy töki, ráadásul két raklap koxal tolta. A könyvében sok a baromság, egy naturál százszor túledzené magát az ő terveivel.
2016. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
húha, arnold mondja, tuti igaz. :DD ezek az emberek a kedvenceim. corzet: hát ja, megnézném hogy valaki felhúzás után hogy guggol :D amúgy ha ugyanakkora súllyal bicepszezel 2 perc pihenő után, mint egy brutál tricepszgyakoralt után közvetlen, vagy egy rossz hirem. te nem edzel.
2016. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Cortez70 ***** válasza:
saviorka, te mióta edzel, hány éves vagy?
2016. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok. Eddig kb 5 évet edzettem 10 év alatt.
2016. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Cortez70 ***** válasza:
Fiatalnak tűntél a válaszaid alapján. Na mindegy, sokban nem értünk egyet, majd néha vitázgatunk. :)
2016. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Én viszont jónak tartom a válaszaid. :)
2016. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Cortez70 ***** válasza:
Köszi.:)
2016. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
saviorka annyit tanácsolok hogy ne shopbuilderes broscience meg ne profi testépitők által hirdetett dolgokban higyj, hanem a tudományban. főleg a biológiát ajánlom. attól hogy keveset pihensz, nem fog jobban nőni az izom. sőt! ha keveset pihensz gyengébb is vagy, mert nem pihented magad ki eléggé. ha pihensz, viszont több az erőd, igy nagyobb súlyokat birsz el, azaz jobban fejlődsz. mikor edzel terheled az egész szervezeted, nem csak az adott izomcsoportot, hanem idegrendszert, szivet, tüdőt, stb. hiába csak a bicepszed terheled, az egész test fárad. és fáradt testel nem tudsz rendesen tricepszezni
2016. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nekiállok guggolni felhúzás után. :) Egyébként egyetértek, célszerű addig pihenni legalább, amíg a pulzosod visszatér a normál állapotába. Ha egymás után, rövid pihenővel tolod a sorozatokat, az inkább allóképességi edzés lesz.
2016. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
HeroldKA: köszi, megfogadom.
2016. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!