Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Optimális pihenőidő a sorozato...

Optimális pihenőidő a sorozatok között? Kisebb izomcsoportokra fél perc, nagyobbakra 1 perc elég?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy szépen beszélünk...
2016. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Cortez70 ***** válasza:
36%
Nem, nem beszélünk szépen a kötözködő gyökerekkel. Érved látom már nincs, mert rájöttél ugye, hogy baromságot írtál.
2016. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
pedig én még vissza is fogom magam :P
2016. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Cortez70 ***** válasza:
36%
Van mikor én is, de ez most annyira alaptalan beszólás volt, hogy ez járt érte.
2016. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
ja és hogy a crossfittel mi a bajom: 1. ha erős akarsz lenni akkor erőemelés/erősember 2. ha jól akarsz kinézni akkor testépités 3. ha mutatványozni akarsz akkor SW vagy tornászkodás 4. ha jó állóképességet akarsz, akkor inkább valami hosszútávú dolog, pl futás úszás v bringa 5. ha meg máshogy akarsz erős lenni, akkor küzdősport. a crossfit valahogy keveréke a sok dolognak, igy egyikben sem jó igazán. de ez csak a saját véleményem. valahogy nem vágom miért jó köredzésben guggolni meg felhúzni, vagy úgy húzodszkodni, hogy a 70% elcsalod.
2016. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Mire én felkötöm a térdbandázst másfél perc simán elmegy guggolásnál:D
2016. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy megfelelően használva teljesen jó. Szerencsére nekem sikerült találnom egy normális edzőt, ez persze rengeteget dob a dolgon.

Én a crossfit-et állóképesség fejlesztésére használom, és mert a rengeteg cardió/aerob edzésjelleg miatt iszonyatosan jól pucol. Mivel rohadt régóta diétázom, nekem ez egy fontos szempont volt. Ugyanúgy futunk, úszunk és evezünk, mint más allóképességi sportolók egyébként. És pont azért is élvezem, mert sokrétű :D De tudom, hogy erő- vagy izomnövelésre egy ilyen köredzés jellegű, intenzív edzés nem igazán alkalmas (egy bizonyos mértékig persze elég), ezért használom mellette az erőemelő edzést.


És azért a crossfitterek között is vannak egész jó formák.

2016. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
aki crossfites és jol néz ki az vagy nem csak crossfitezik, hanem kondizik is, vagy nem naturál :D amúgy az ilyen dolgok sztem küzdősport mellé jók, kiegészitő edzésnek.
2016. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Crossfitterek ha jól tudom nem igazán testépítenek, hanem az erőemelői és olimpiai súlyemelő edzéseket csapatják.

Persze, az elit cuccol ott is, ez nem is kérdés. :D


Egyébként meg igaz, én csesztem el, mert nem írtam, hogy a formát én nem igazán testépítői szemmel nézem (pedig közel 3 évig én is csináltam), és nem is az a célom. :)


Ha egy ilyesmit képes lennék elérni a balesetem után, akkor már rohadt boldog lennék:

[link]

2016. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
nem is mondtam hogy testetépit "nem csak crossfitezik, hanem kondizik is" - azaz eljár konditerembe is, ahol nem időre meg csoporttal edz, hanem pl fekve nyom úgy, mint egy normális ember :DD
2016. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!