Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás alatt lehetetlen...

Szálkásítás alatt lehetetlen erősödni? Pl növelni a max felhúzást?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 22:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ja.
2016. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőbbeknél lehet.
2016. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
ha eddig rossz volt a kaja, de most helyretetted, akkor igen. ha régebb óta edzel, és most elkezdtél szálkásitó étrendet, azaz alacsony kalóriásat, akkor nem nagyon.
2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Ki az a hülye aki kalóriadericites diétában akarja növelni az 1rm-jét felhúzásban? Ne szórakozzunk már.
2016. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%

Az érzés mikor 930 kalóriát ettél előző nap, 2 órát aludtál, majd reggel 4:50-kor lefekszel a padra és rekordot döntesz...


Kinek kell cucc.

2016. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A 75 kg-os kolosszus ismét jól kioktat másokat a megfelelő hangnemben.


Érdekes hogy olyan emberek mint pl Kortez akik már tényleg letettek valamit az asztalra veled szemben, mindig értelmesen tudnak véleményt alkotni, de te aki egy senki vagy a testépítésben, neked muszáj mindig ilyen stílusban reagálnod.


És ne hoz fel nekem olyanokat hogy valaki 75 kg-san 200 kg-kat húz fel, mert az erőemelés, ez meg tetstépítés topic. Ennyi erővel azt is mondhatnád hogy Lionel Messi 60 kg-san gyorsabban fut, mint én...


Tetsépítésben 176 cm-sen 75 kg-val egy kezdő vagy, mert naturálba nem lehetsz annyira száraz hogy kinézz valahogy így,


szóval fejezd be ezt a lekezelő stílust vagy akkor legalább tegyél le valamit előtte az asztalra, mert ez szánalmas amit itt nap mint nap leművelsz...

2016. máj. 28. 23:43
 7/36 anonim ***** válasza:
11%
Hú de beszoltál gyerek. Te biztos jobban nézel ki ha ekkora baromságot képes vagy kérdezni. Amúgy ha bádizás megy csak, és leszarod az erőemelést miért érdekel a max felhúzás? Főleg szálkásítás alatt. Összevissza vagdalkozol te kis hülye gyökér.
2016. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Ahogy Cortez és Heroldka írta, kb. ez a szomorú szitu. Meg max akkor, ha eddig nem nagyon csináltál felhúzást, de akkor sem azért fejlődsz, mert izmosodsz, hanem azért, mert a központi idegrendszered hozzászokik a mozdulatsorhoz.

Amúgy meg a felhúzás alapvetően erőemelő szám, szóval nyugodtan fel lehet hozni a 75 kilós erőemelőket is :P És az, hogy kinek milyen a súlya, vagy hogy milyen formában van jelenleg az miért mérvadó a meglévő és szükséges tudás szempontjából?

2016. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%
De remélem majd ha 85 kilósan hülyézlek le az majd jobban fog esni a lelkivilágodnak. Az tényleg nem szánalmas, hogy mióta leírtam ezt a 75 kilót ezt vagytok képesek ismételgetni. Még jó, hogy itt mindenki 100kiló 10% tzs-vel naturálban és rohadtul szakember. Hagyjuk már pojáca brigád.
2016. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ne bánts Monty, én nem mondtam semmi rosszat ;(
2016. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!