Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1.5-2 órát aerobozhatok...

1.5-2 órát aerobozhatok egyhuzamban ha egy kicsit túlettem magam diétában? Nem lesz izomvesztés?

Figyelt kérdés
A napi mennyiségemen túl megettem: 1.5 kg káposztát, 200g mustárt, 500g paradicsomot, 5db müzliszeletet. Ez kb 1000 kalória.
2016. jún. 2. 15:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kb ennyi idő kéne hogy lemozogjam
2016. jún. 2. 15:59
 2/11 anonim ***** válasza:
inkabb 10 napig egyél 100 kcalal kevesebbet és készvagy a deficittel , átlagban ugyanottjársz és nem erősíted az anomália hatást
2016. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ekkora probléma lenne 90-120 perc aerob? (laza/lassú kocogás)
2016. jún. 2. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha minimalizálni szeretnéd az izom veszteséget akkor nem célszerű. De persze ha megcsinálod sem lesz számottevő veszteség, büntetésnek is jo a tulfalasert, de magamból kiindulva inkább megkimelenem magam a felesleges erőlködéstol pláne szálkásitas közben.
2016. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vegulis mostmar nem dietazok ugy. Inkabb dietarol szeretnek atterni tomegelesre. Csak most egy kicsit tulkajaltam, mert megkivantam.
2016. jún. 2. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
mustár,káposzta,paradicsom, ezen mégis mi a faxt lehetett megkívánni? :D
2016. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Ez egy nagyon jó kérdés :D
2016. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 akkor hagyjad a picsâba, csak ezután rendesen kajálj :D
2016. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én megértem, a müzliszeletet kivéve (de az is tud finom lenni) mind extrém vonzó számomra is, akár magukban is bevágnám a csoportokat, csak a káposzta legyen megsütve.


Kicsit :D Én értem, hogy ezt könnyű pluszban betolni, de azért térfogatban érezhető s a többségnek nem ez a kicsi :)


Én lazán aeroboznék, ha kedvem lenne hozzá, akár 8 órán át is (úgyis rég túráztam s az egy kellemes mennyiség), de csak a túlevés miatt nem kell. Lehet, hogy holnap élből kevésbé leszel éhes, a fehérjét beviszed, a többiből lefaraghatsz valamit. De csak ha nem vagy éhes. 1000 kcal alkalmilag igazán nem sok, most pár dekával arrébb vagy, és?

2016. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy a picsbe faltál be ezekhez 20 deka mustárt? :D

Amúgy a káposzta meg a paradicsom nem annyira gáz, főleg a káposzta nem, mivel rohadt sokáig emészted.

2016. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!