Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (eredményes sportolók bénázása)

Figyelt kérdés

[link]


agyrákot kaptam ettől a videótól. oké hogy nők, de azért elég régóta edzenek már, és nem gáz kicsit hogy egy csigás gyakorlatot nem tudnak megcsinálni ennyi idő után szabályosan / értelmesen? a legtöbb kezdő nő őket utánozza, ezért nem értem, vagy adjanak hasznos tanácsot, vagy semmilyet.



2016. jún. 3. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az eszéért szeretjük virágocskát.
2016. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdőként kérdezem, hogy kéne szabályosan?
2016. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=ImATh1ZTffc 3:00 - normális mozgástartomány, normális súly. itt a csaj úgy csinálja meg az X ismétlést hogy semmi, el se fárad, meg se feszül, másnak a bemelegitése többet ér, mint ez. meg az a levegővétel. :DD ja meg amit a f***szi mond, hogy "jól telepumpálja vérrel blabla" ez is... aki a bedurranásra edz, ott gondok vannak
2016. jún. 3. 15:23
 4/10 A kérdező kommentje:
meg ez a számokhoz való ragaszkodás, hogy 4x15, ettől is falnak futok. kb a sminkelésbe több időt fektet, mint az edzésbe
2016. jún. 3. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Kokszosoknál ez is működik
2016. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őőőő ez nem igaz. aki cuccol, az is jobban néz ki ha súllyal edz, mintha súly nélkül, kb nem volt értelme annak amit irtál.
2016. jún. 3. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:

a testük jó.

minden előnyüket kiemeltem

2016. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a barna hajú csajt 1:06-tól? :D
2016. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lett volna, koksszal 12-15 ismétléssel is lehet fejlődni,próbáld megcáfolni.
2016. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak hogy én nem azt mondtam, hogy magas ismétléssel nem lehet fejlődni :))) szövegértés nulla. olvassad már el amit irtam. de várj, segitek, azt irtam, hogy magas az ismétlés, plussz nulla a terhelés. ha 15 ism után nem fáradsz el semennyire, akkor cuccal se fogsz fejlődni. igen, vannak profik akik akár 20 ismétlést is csinálnak, viszont az utolsónál már vagy bukásnál tartanak, vagy majdnem bukásnál. ez a lány szerinted majdnem bukásik csinálta?
2016. jún. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!