Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt az alakot hogy tudnám...

Ezt az alakot hogy tudnám elérni? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!20 éves,171 centis,52 kilós lány vagyok.Nagyon sokat fogytam az utóbbi másfél évben,de nem tetszik az alakom.Nincs formám egyszerűen.A hasam lapos,a végtagjaim is megfelelően vékonyak,de nekem valahogy ez nem az igazi.Túl kicsi a fenekem,és a combom sem tetszik ennyire vékonyan.Ezt az alakot szeretném elérni:


[link]

[link]

[link]


Lehetséges egyáltalán?Tudom hogy ennek a lánynak valószínűleg volt pár plasztikai műtéte,de én "természetes úton" szeretnék elérni egy ilyesmi alakot.A keskeny derék szélesebb csípő adott,igazából a fenék/comb és talán némi hasizom hiányzik.Érdemes lenne esetleg személyi edzőhöz fordulnom?


2016. jún. 4. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Edzeni kell és megfelelően táplálkozni, gyanítom, hogy a mostani állapot az ész nélküli fogyókúra eredménye.


Igen érdemes lenne edzőhöz fordulnod, amennyiben van rá pénzed, ha meg nem akkor marad az olvasás. Töltsd le a Sárga Kapszula c. könyvet, abba minden benne van, amit tudnod kell.

2016. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, elérheted, ráadásul ennél messze jobbakat is el lehet. Nem tudom, hogy miből gondolod azt, hogy volt plasztikai műtéte, én nem látok rajta semmi különöset.
2016. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kisboltos ***** válasza:
Minden nő ki tudna így nézni (most csontozattól és a mellmérettől eltekintve). Ha van időd akkor olvasgass, műveld ki magad a témában, majd itt is feltehetsz kérdéseket. Ha viszont nincs, akkor keress egy JÓ! személyi edzőt.
2016. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Érdemes lenne elolvasnod a sárga kapszula című könyvet, neten fent van ingyen. Egyébként nem tudom ezen a csajszin hol látsz te izmot, teljesen átlag, nőies alak.
2016. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves első,nagyon szeretem a rosszindulatú furkálódást,de ezt most nagyon benézted.Teljesen normális egészséges diétával,és itthoni tornázással fogytam le.

Nem vagyok benne biztos,de sok pletyka van erről,de persze nem biztos hogy igaz.

Sajnos túl sok szabadidőm nincs olvasgatni,meg annyira mélyen nem érdekel ez a téma.Szívesebben hallgatnék egy szakemberre,úgyhogy akkor fogok keresni egy személyi edzőt.

Hát ha ez az átlagos alak az ciki.Én nagyon keményen megszenvedtem a szerintem átlagos alakért,amilyen most nekem van,de nagyon nem így nézek ki.A popsim közelében nincs az övének,a hasam is csak egyben lapos,semmi szép tónus nincs rajta.Úgy nézek ki ehhez a lányhoz képest mint egy csoffadt kis fehérrépa.

2016. jún. 4. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha te rossz inudaltú furkálódásnak veszed, hát szíved joga, de akinek nem inge... :)


Ha jó segget akarsz, ahhoz nem torna kell(ha ilyen Rubint Réka, meg ilyenekre gondolsz). Guggolni kell súllyal, kitörések stb., attól lesz kerek segged. De viszont ha tudod fizetni a személyi edzőt még mindig az a legokosabb megoldás, az legalább látja a hiányosságaidat, a fejlődésed, tud írni pontos diétát, így jobban tud segíteni, mint mi.

2016. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elérhető. Sok aerob edzés és diéta. Ehhez még súlyzót sem kell emelgetned, mert izom nem sok van rajta.
2016. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
És szerinted jobban jársz, ha elköltessz többtízezer forintot egy személyi edzőre, mintha elolvasnád azt a rövid,ingyenes könyvet amiből két óra alatt megtudhatnád mindazt amire szükséged van? Minden fent van a neten még az is, hogy hogyan kell a gyakorlatokat végrehajtani.
2016. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!