Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért sokkal gyengébb a...

Miért sokkal gyengébb a fekvenyomásom a tolódzkodásomnál?

Figyelt kérdés
70 kg vagyok.Tolódzkodásban +20 kilós súllyal (tehát 90 kg) bármikor lazán belenyomok 8-at.És ezt fekvenyomás után,tehát nem frissen.Fekve meg 90 kg-ba 5-öt bírtam belenyomni,az is csak egyszer,egy jobb napon sikerült

2016. jún. 15. 20:09
 1/5 crudy ***** válasza:
Nézd meg h van e negatív fekvenyomó pad a teremben ahova jársz. Próbálj meg ott is nyomni egyet. Több fog menni mint 0 fokon. Ez azért van mert más izmok dolgoznak és máshogy.
2016. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Gyenge a melled.
2016. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tolódzkodás során több izom dolgozik, némiképp kisebb az erőkar és van egy kis lendület is.

Valóban inkább a mínusszal kéne összehasonlítanod, de még ott sem lesz teljesen egyforma az érzet.

2016. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még azt is meg merem kockáztatni, hogy nem jól nyomsz fekve. Poweresen próbáld, behidalsz, hátizommal indítasz, mellel tolod ki a végére.

Bár ettől függetlenül, bodys nyomással is illene többet nyomni, szóval ja, gyenge a melled.

2016. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a szűk nyomás (kb. vállszélességű, nem a csuklógyilkos - majdnem teljesen egymás mellett a két kéz - verzió) erősebb, mint a hagyományos fekvenyomás. A tricepszem valószínűleg erősebb, mint a mellizmom.
2016. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!