Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasolnátok ilyenkor?

Mit javasolnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megvan a szükséges napi fehérje- és szénhidrát bevitel, viszont többször megéhezek napközben, illetve az étkezések olyanok, mintha nem ennék eleget, mármint úgy értem, hogy nincs akkora teltségérzetem. Rengeteg ivással próbálom magam jobban eltelíteni, de attól csak sokat járok csövelni, nem telít el. Miket lehetne enni, ami eltelít, de minimális a kalória- illetve szénhidráttartalma?
2016. jún. 15. 20:36
 1/2 crudy ***** válasza:

A víz tényleg nem jó. Rengeteg alacsony kalóriás kaja van, legtágabb ha ránézel egy táblázatra.


[link]


Helyedben salátát nyomni orbaszájba vagy vegyél pl vegyél naagyon alacsony ch tartalmú fehérjecsokit, a szervezeted nem tudja majd feldolgozni a fehérjetöbbletet így az kijön de eltelít rendesen.

2016. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi rizset eszel. Ha sokat, próbáld meg lecserélni laktatóbbra, pl. bulgurra, vagy hajdinára.

Iletve a nyers zöldségek is jók. Uborka, paprika például.

2016. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!