Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha édességet eszek, akkor úgy...

Ha édességet eszek, akkor úgy jobb, ha magában eszem vagy az közvetlenül az egyik rendes étkezés után?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja nem ettem semmilyen cukros, lisztes édességet. Most viszont a mamán pudingos palacsintát csinált, amit nagyon megkívántam. Szóval ennék egy fél palacsintát, aminek a belsejében vanília puding lenne. Csak nem tudom mikor egyem, hogy a legkevésbé legyen rossz. Magában egyem és azt számítsam egy étkezésnek vagy az egyik normális étkezés után egyem?


Mielőtt azzal jöttök, hogy tuti valami szőke nő vagyok... Nos igen, ez igaz. De azért még segítsetek, légyszi! :D



2016. jún. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy fél palacsinta semmi nem számít, ha nem versenyre készülsz akkor edd meg nyugodtan, valamelyik fő étkezés után. Ha nem rendszeres akkor kb semmi nem történik.
2016. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire ne dramatizáld túl, edd meg nyugodtan, ha nagyon bűntudatod van, akkor kevesebb rizst eszel majd vagy valami, de ennyitől amúgy sem lesz semmi.
2016. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt pár ember úgy túlaggódja a kajálást mintha 1 hét múlva versenyre menne.
2016. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hónap az aztán nem kis idő nőként "szemét" édesség nélkül, gratula. :)

Egy fél palacsinta igazán nem számít, de még 1-2 db sem. Nem ettől fogsz elhízni vagy bármi. :)

2016. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó, ne félj néha csalni, inkább arra kell figyelni hogy az étkezések nagy része 95%( szerintem ) rendben legyen. Nem egy étkezéstől hízik el az ember, ugyanúgy nem egy étkezéstől fog lefogyni.
2016. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!