Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 192cm vagyok jelenleg 112kg....

192cm vagyok jelenleg 112kg. Tehát nem vagyok kórosan elhízva de azért úszógumi, sörhas befigyel.1 hónapja 2 naponta eljárok konditerembe. Nem fogytam 1 grammot se, miért?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal súlyzós edzéssel kezdek(2 felé bontott edzésterv.kb45-50perc)+fél óra bringás kardió.súlyokon egész jól fejlődök viszont semmit nem tudtam fogyni,bár talán ment le cm-be valamennyi.Kajával jobban vigyázok.Este nincs zaba,nem eszek kenyeret és zsömlét(abonett kenyér helyette)sok hal,csirkehús.De magokon meg müzlin nem fogok élni ez nyilvánvaló.Csak a kardiót kéne tolni intervallumosan súlyzós edzés nélkül vagy min változtassak,hogy lemenjen 5-10 kiló?(Csak az edzés része érdekel,mert táplálkozásban nem fogok olyat változtatni amit úgy se tudok huzamosabban betartani és csak visszahízok)

2016. jún. 23. 17:56
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Eleinte (első pár hónap) egyszerre jön izom és megy le zsír, szóval ez is lehet az oka. De az étrended is lehet az oka, azaz, hogy nincs meg a megfelelő kalóriadeficit. Kiszámolt étrended legyen, ne ilyen jobban vigyázok jellegű, mert az valószínűleg még nem elég.
2016. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pár éve már csináltam hasonlót de csak bringáztam napi 10km-t és akkor le is ment simán 5-6 kiló....ezért nem értem.Kaját kb. ugyanígy csináltam mint most.
2016. jún. 23. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendben a kaja, baszva van az egész, 70%-ban kaján múlik... Pár centi még fog lemenni, erősebb kötésű leszel, de ugyanúgy nagy darab, amin alig látszik, hogy dolgoztál vele, tudod az a zsírdisznoó, picit nagyobb háttal, picit kisebb pocakkal, picit jobban kivehető deltával. De senki sem fogja azt mondani, hogy edzettél ezért...
2016. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Pedig a kajával lesz a gond. Csökkentened kell a szénhidrátot.
2016. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.És kb hány kalóriát kéne nekem fogyasztanom egy nap?És oké a számolgatás de most 1 tál spagettit honnan tudjam hány kalória pl?
2016. jún. 23. 18:32
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
1 tál spagetti már eleve nem fér nálam bele a diétába. De ez én vagyok.
2016. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tisztelem aki ezeket megcsinálja de a főétkezésekről tuti nem tudok totál lemondani(nem lacikonyhában eszek vagy mekibe)de spagetti főzelékek meg ilyeneket tuti nem tudok mellőzni mert éhendöglök XD
2016. jún. 23. 18:47
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Akkor mond le az izmosabb, jó formáról is.
2016. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
*mondj
2016. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amíg nem éred el az idális testsúlyod, addig mellőzd a széngidrátot (liszt, tészták, kenyérfélék, rizs). Mivel ezek a köretek javát alkotják, ezt helyettesítsd savanyú káposztával (erős zsírégető hatású). Törekedj az anyagcsere gyorsításra (citrom, gyömbér, grapefruit, víz (csak szénsavmentes), brokkoli, stb.

Olaj helyett zsírt/kókuszzsírt használj.

A sulyzós edzések jók (pláne, ha szuperszetben nyomod), majd utána 40-60 perc alacsony intenzitású kardió (60-70-os tartományban).

2016. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!