Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdtem komditerembe...

Ha elkezdtem komditerembe járni, elveszítem ezt a képességemet?

Figyelt kérdés
Vékony és magas vagyok, ezért elkezdtem kondiba járni, tömegnövelek.Eddig gyors mozgású sportot űztem, tudok rohadt gyorsan sprintelni, de nem ez a lényeg, hanem az hogy a street workoutos muscle up-ból 10 a rekordom, de minimum 5öt megbirok csinálni mindig(nem street workoutoztam soha).És ha most jönnek fel a kilók, de csam izomban a gyúrástól, attól az ilyen street workoutos képességeimet fogom veszíteni?

2016. jún. 24. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerre a 2-t nem lehet? Vagy tiltja a vallásod?
2016. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha heti egyszer lenne street workout, és akkor csak ilyen gyors mozgású dolgokra edzenék, az úgy jó lenne?
2016. jún. 24. 18:56
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
51%

Ja, mert nagy tömeggel már gyenge vagy ugye? Figyu:

https://www.youtube.com/watch?v=37PllS-NQzc

2016. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
KALI <3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!(ja nem,mert nem is a kérdésemre kaptam:7)
2016. jún. 25. 13:01
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
De arra kaptad, csak buta vagy, hogy értelmezd. Nem vesztesz a képességedből. Mit nem értesz ezen?
2016. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Belinkeltek neked egy drabál 130 kilós tamásbáttyát, há mi kell még? Ha neki megy, akkor téged sem fog az a veszély fenyegetni, h tul sok izom lessz rajtad.

Kezd csak el, mikor 4 éve áttértem a konditermi edzésekre, én is hezitáltam a megszerzett trükkök miatt, de csak javultak, a jobb izomzat miatt.

Szoval ha a tömegelés neked izom térfogat növelést jelent és nem esztelen zabálást amitől nagy beled nő, akkor nem lessz problem a muscle up. Sőt én most állok neki a lassu muscle naak, h jövö nyáron azzal is villogjak a csajok elött a strand kondiparkbaan (kövezzetek meg)

2016. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi srácok köszi tényleg a válaszokat! :))
2016. jún. 27. 17:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinekba zöld picsi
2016. jún. 27. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Képesség :)
2016. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!