Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan személy, akinek...

Van itt olyan személy, akinek abba kellett hagynia a testépítést sérülés, vagy izületi kopás, stb miatt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 17:03
 1/8 gumacsek ***** válasza:
Csonthártya gyulladásom volt,ekkor 4 hónapig nem edzettem(edzhettem).
2016. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az szép. hogy bírtad ki? :O mondjuk ez még a jobb eset. mert újrakezdhetted legalább.
2016. jún. 27. 18:09
 3/8 crudy ***** válasza:
Izületibeteg vagyok születésem óta. Elkezdtem kondizni miután letiltottak a sportról amit csináltam. Évekig nyomtam, semmi kiemelkedőt nem értem el de szerintem nagyon szépen fejlődtem. Messze távol nem tudom mi az a diéta de ennek olyan hátránya is van h nehezen pakolom fel a kilókat magamra. Mára már kondit is hanyagolnom kell amíg jobban nem leszek.
2016. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gumacsek ***** válasza:
Nagyon rossz volt,elhanyagoltnak éreztem magam stb..:)
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mennyi ideig kell szünetelned?
2016. jún. 27. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Tavaly tavasz környékén kezdtem el úgy egyáltalán ezzel foglalkozni, és tavaly decembertől idén februárig volt is egy kisebb(?) szünetem, miután letéptem a fél lapockámat. Persze, mindenki a saját hibájából tanul, de mindenki melegítsen be és nyújtson rendesen, ne lustulja el, mert nem éri meg lespórolni azt a 10-15 percet.
2016. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az komoly lehetett. most már újra megy minden?
2016. jún. 27. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:

én sérülés miatt kezdtem el rehabilitációs célból pici súlyokkal és ésszel.

azt megtetszett és eldurvult a téma


sérülést még csak úgy láttam teremben, hogy 1x nem melegített be és/vagy hősködni akart vagy első alkalommal akart maxokat nyomni/húzni


kopást meg mindenki másra fogta. rossz pályán foci/munka/blabla

2016. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!