Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy néz ki egy kreatin kúra?

Hogy néz ki egy kreatin kúra?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne hogy meddig tartson? Három hónap reális lenne? A kaja hogy alakuljon a kúra közbe? Menjen a klasszikus tömegnövelő étrend? A ch-ból kicsit vissza lehet venni hogy kevesebb zsír halmozódjon fel, tehát a kevesebb energia kompenzálható a kreatin segítségével?

A testzsírszázalékomnak nem kéne nagyon felszöknie. Hízékony vagyok ezért inkább a nettó izomtömeg felé orientálódnék még ha végeredményében az kevesebb is lesz mintha menne a magasabb szénhidrát.

Érdemes lenne a pl 3 hónapos kúrát bele csúsztatni a diétába a fokozatosabb "vissza esés" érdekében? ..hogy ne hirtelen üssön be az erő csökkenés alacsony ch-val és aerob munkával megfejelve.

A számok terén miben gondolkozzak? 77 kiló vagyok most a diéta végén. 80 kiló lenne a cél. Viszont az élesebb formával mint a jelenlegi. Szerintetek elég lenne 85-6 kilóig felmenni aztán óvatosan szálkásítani?

Minden tapasztalatot, észrevételt, trükköt szívesen fogadok!



2016. júl. 6. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, eszel napi 5g t amig akarsz
2016. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom...most kicsit ki vagyok ábrándulva.
2016. júl. 6. 20:54
 3/8 anonim válasza:

Nekem ami bejött

1 Hét:1-5.napig napi 4x5g

6.naptól a 2.hét végéig napi 2x5g

3.héttől napi 1x5g ameddig akarod szedheted például 1 hónapig utána kihagysz 3-4 hetet és kezded előről,hozzáteszem fél liter vízzel vagy gyümölcslével,teával idd az 5 gr-ot.Gyors felszívódású cukrot ne hogy szedj hozzá,azt kizárólag csak edzés után ajánlott!

Kaja az maradhat,vagyis ami neked bejött de mivel nagyobb erőd lesz így nagyobb súlyt tudsz mozgatni ergó több sérülés az izomba és jön a súly izomba :D

Jó kúrát!

2016. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az utolsó egyáltalán nem ért hozzá.
2016. júl. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jót írt pedig.

Üdv.: K.F

2016. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. nem kell tölteni, nincs előnye

2. nem kell kúráztatni, mivel nem szokik hozzá a szervezet mint a koffeinhez, és nem káros, mint a meta.

2016. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Folyamatos szedéssel jobb,mert fokozatosan nő az erő nem hirtelen utána csökkenti a kreatin mennyiséget és leesik az erő
2016. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez sem igaz. nincs semmi féle hirtelen erőnövekedés kreatin hatására. ez egy sima tápanyag, ami minimális mennyiségben seigit, de nem fogsz +30 kilóval fekvenyomni azért mert megettél 20 g kreatint. amúgy ha jól emlészem 20 napig is raktározódik, szóval hogy hogy este ne hirtelen, azt nem értem, mindegy
2016. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!