Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnak egyes emberek a...

Hogy tudnak egyes emberek a körülötte lévők szemébe hazudni hogy naturál meg csak természetes stb mikor egyértelmű hogy bekoxolt?

Figyelt kérdés
Nem versenyzőkről beszélek hanem átlag emberekről. Pl ma láttam egy palit FB-én akinek volt egy képe ahol még elég soványka volt majd rá 2 hónapra tett ki egy képet ahol szinte kétszer akkora de mégis mindenhol bizonygatja hogy ő naturál mikor a vak is látja... Ki posztolja meg a képek alá odairkálja hogy ő ezt hívja kemény munkának.. Nem is az hogy bosszant hanem nem értem hogy hogy lehet egy ilyen felszínes hazugsággal együtt élni? Félreértés ne essen nincs bajom azokkal akik tudják hogy mit csinálnak és szednek gyógyszereket. De a hobbikoxosoknál azért más mivel egy olyan formát hoznak koxal amit naturálként is lehet csak nyilván több idővel és odafigyeléssel. Nektek mi a véleményetek erről?
2016. júl. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

két indok van amiért vki kamuzik:


1. egy élettel önbizalomhiányos depressziós nyomorék, aki igy próbál érvényesülni, és mivel ha mindenki tudja h cuccol akkor nem értékelik a gaint


2. aki azért kamuzik mert nem kiváncsi a laikusok hülyeségeire, mint h "akkor nem fog felállni" meg "összemegy a f..szod" + nem érdekli más véleménye, és igy kerüli a bajt

2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ vannak akik nem kamuznak pisztán gyorsabban fejlődnek az elején, mint mások...
2016. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig elég sokan tudnak. Nem egy embert ismerek, aki a saját barátnőjének is simán hazudott (mondjuk nem tudom,hogy a barátnő hogy nem vette észre, hogy szét van lyukasztva a srác p*csája).


Ha a kokszosok bevallanák, hogy kokszolnak akkor még az a minimális tiszteletük is elveszne, ami van. Nem beszélve arról, hogy nagy csodálkozások lennének az átlagember szemében és a kezdő gyúrósok szemében is, hogy ez is koksz, az is koksz? Ki a natural? Ja, hogy naturalon csak ennyit lehet elérni? Akkor hagyjuk is a fenébe az egészet.


Nem üzlet :)

2016. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem szemét a cucc és be tudod adni nem lesz lukas meg sebes a segged...
2016. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Engem soha nem érdekelt senki véleménye.

van mikor tele vagyok, mint a megrakott IFA plató, de a kutyát nem érdekli, hogy ki mit gondol.

Egyébként a Cutlerben nyomom, eléggé észrevehető vagyok.

Mindenkinek naturál vagyok, még aki tudja hogy tolok valamit, annak is.

Sokan persze jönnek oda beszélgetni, hogy mitől lesz ekkora, mennyi súllyal megy ez meg az?

Ilyenkor mindig a Jumbo-t szoktam én is ajánlani, úgy tudom nem egy testépítő kollegának segített már.

Béla

197cm,147kg,54kar, reggel, hidegen.

47F

2016. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!