Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelés alatt a fehérje...

A tömegnövelés alatt a fehérjebevitelen van a legnagyobb hangsúly?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Sztem a szénhidráton, 50-50 már jó lehet. Az van hogy én már jó régen abba hagytam de a sok szénhidrát se jó.
2016. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
91%
Mindennek stimmelni kell, nem csak a fehérjének. Ha kocsit vezetsz, akkor csak kormány kell vagy kerék, fék, motor, váltó, stb is? Na ugye. ;)
2016. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
53%
1, te meg ne szólj bele ha nem értesz hozzá. Mindenkinek más a tápanyagigénye.
2016. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen hogy hangsúly. minden legyen rendben. hiába jó a fehérje ha kevés a kalória, és hiába jó a kalória ha kevés a fehérje.
2016. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell bekokszolni nagyobb is leszel kajálni se kell rendesen és nősz mint az állat
2016. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

hiába lövi tele magát cuccal ha nem eszik...

tömegnövelés= ahány kg vagy annyi gramm zsir, 2szer annyi gramm fehérje és a szénhidrátot addig kell növelni hogy fszán kalóriapluszban legyél és ha rendesen edzel meg alszol akkor lesz fejlődés, ennyi a sztori

2016. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utlsó: nem teljesen igaz amit irtál, lehet kevés ch és sok zsir is, diéta függő, a testsúly / 1 g az ajánlott minimum.
2016. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!