Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha naponta szoktam edzeni, és...

Ha naponta szoktam edzeni, és nem hagyom az izmaim regenerálódni, akkor milyen hátránya lehet?

Figyelt kérdés
Szoktam lábedzést, hasizomedzést, hasonlókat végezni naponta.
2016. júl. 10. 16:47
 1/7 anonim válasza:
2016. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
25%
Akkor nem fejődsz annyira. Milyen a lábedzésed, miből áll?
2016. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom saját súllyal guggolgat...
2016. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobbik esetben sokkal lassabban fejlődsz vagy egyáltalán nem is. Rosszabbik esetben meg gyengébb leszel mint voltál tehát visszafelé fejlődsz.
2016. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Klanwarrior ***** válasza:

18 éves lány vagy? :D

Egyébként attól függ, hogy kajálsz, mennyit pihensz, hogyan edzel.

Ha csak guggolgatsz súly nélkül, meg felüléseket/haspréseket csinálsz, meg ilyen 30-napos, kislányoknak való, parasztvakítós edzéstervet követsz, abból nem lesz túledzés, bár nem is nevezném edzésnek az olyat.

Ha viszont teremben, normális súlyokkal edzel, mindenképpen túledzed az izmaidat, ha nem hagyod őket regenerálódni.

2016. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 éves srác vagyok, térdfelhúzást is szoktam csinálni, de a hasizmot naponta lehet edzeni, gugolás, eltolást, húzódzkodást szoktam végezni naponta.
2016. júl. 10. 18:07
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Lehet a hasizmot naponta edzeni, csak felesleges. De súllyal guggolsz vagy csak úgy simán? Húzódzkodni sem kellene minden nap. Egyébként meg a te dolgod, azt csinálsz amit amit akarsz, csak leírtuk, hogy így nem jó.
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!