Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő akarok lenni....

Niceszisz kérdése:

Testépítő akarok lenni. Hogyan induljak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Testépítő szeretnék lenni.

Elsősorban magamnak akarok bizonyítani.

Tudnátok mondani hasznos tanácsokat? weboldalakat? tapasztalatokat?

a 0-ról indulok.

170cm / 70kg / Lány



2016. júl. 14. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Olvassad el a Sárga Kapszula című ingyenesen letölthető könyvet.
2016. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Olvasd el a sárga kapszulát ha téves információkkal akarsz rendelkezni vagy vedd meg ezt a könyvet, ha használható tudásra vágysz: [link]
2016. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Elmész egy versenyeken is induló testépítő személyi edzőhöz,elmondod neki a terved és befizetsz egy versenyfelkészítésre nála.Nagyjából ennyi.Utána az van,hogy pontosan tartod az étrendet amit ír, megjelensz időben az edzésen és persze perkálsz.

Ha így csinálod,akkor egy éven belül színpadon lehetsz és akár eredményes is.Ha nincs ilyesmire pénzed akkor a versenyzést elfelejtheted.

2016. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
94%
Ha komoly terveid vannak (versenyezni is akarsz), akkor menj edzőhöz. Anélkül nulla tapasztalattal semmire nem mész.
2016. júl. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Indulj úgy neki, hogy szerezz sok lóvét, ugyanis ahhoz, hogy te (vagy bárki más) eredményes versenyző legyél ez kelleni fog.


Nem csak az edzésre, hanem a töménytelen mennyiségű cuccra is, ami nélkül semmilyen eredményed nem lesz már egy közepes mezőnyben sem.

2016. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
09:45-el nem feltetlenul ertek egyet. Noi mezonyben is megy a cucc, de naturalban is hozni lehet egesz jo format. Abszolut mas a ferfi es a noi versenyzes. Attol a tenytol eltekintve persze, h majdnem teljesen biztos vagyok abban, h a kerdezo nem bodybuilder kategoriaban akar versenyezni, hanem valami bikini fittness-re gondolt. Sot mi tobb, szerintem meg csak versenyezni sem akar, csak egy trauma miatt bizonyitani szeretne maganak, ami egy kis fellangolas az esetek 95%-ban. Aztan cafolj ram, lehet h szerelem lesz a dologbol es jol bevinyozik a versenyre :).
2016. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
A legtöbb bikini fitneszes is cuccol. Megy ott is a stana, oxandrolon, vízhajtó. Fentebbi kategóriában (pl bodyfitnesz, ami még nem is a legnagyobb kategória) meg mindenki tolja.
2016. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én abból indultam ki, hogy TESTÉPÍTŐT írt és, hogy eleve 70 kiló lányként. Tehát vagy nagy darab (ami kizárja kb. a bikini és wellnessfitness kategóriákat) vagy marha kövér...
2016. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg amúgy a wellnessfitnessbiki csajok is kb. cuccon élnek. A natúrál és a szuper genetika csak egy álom, ami 100-ból egynek adatik meg.
2016. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom h abban is cuccolnak, de a mennyiseg nem mindegy. Annyira keves az info a holgyrol, meg amugy sem vagyok " szemelyi edzo ". :)
2016. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!