Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok ebben a témában?

Figyelt kérdés
Mindenféle szóba jöhet, ami kapcsolódik a testépítéshez.
2016. júl. 15. 23:07
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D::D:D:D:D:D


jó neked. akkor hogy lehet hogy van aki 30 éve edz, benne van egy gyógyszertár és mégse csucsos? meg hogy lehet hogy valaki életében nem csinálta, és mégis csucsos?


a válasz egyszerü: genetika. egy izomcsoport formáján amúgy sem tudsz változtatni, semmi baj, inkább menj másik kategóriába válaszolgatni.

2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
54%
Nem-nem, nem hagyom, hogy butaságokat írj a gyámoltalan népnek.
2016. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 Cortez70 ***** válasza:

Herold, mit vitatkozol trollokkal? Ő a leggagyibb troll a gyakorin. 5 percenként mást hazudik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7962..

2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

milyen érdekes hogy valakinek 10 év alatt se tudja változtatni az izmainak a formáját, raklap cuccal se... de tuti neked van igazad.


[link]


[link]

2016. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim válasza:

Végigolvastam nagy nehezen, az összes könyvbe van hasznos infó, annyit olvass el amennyit csak tudsz és akkor nagy rálátásod lesz a témára.


Herold sok okos dolgot mond, de azért azt kijelenteni, hogy ő jobb tanácsokkal lát el, mint a könyvek kicsit merész.


Persze ha egyéni kérdésről van szó, akkor jobb megkérdezni valakit személyesen, akivel lehet párbeszédet folytatni, mint kiolvasni egy könyvből a megoldást.

2016. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

amint irtam, a könyvel az a baj, hogy aki veszi, tehát egy kezdő, az nem fogja megkérdőjelezni, hanem mindent el fog hinni neki, pedig na... én ha unatkozok meló közben mert nincsen vendég, azzal szoktam szórakozni, hogy az ottani szórólapokon és tájékoztatókon számolom hogy mennyi a téves infó.


eddig a kedvencem az volt, hogy attól függ hogy zsirosodsz vagy nem, hogy mennyire edzel keményen :DD

2016. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Cortez70 ***** válasza:
Herold, mit nem értesz azon hogy ő egy troll. Le lesz tiltva, nyugi.
2016. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

értem, értem, csak most kiváncsi lettem, ha már téma volt, belenéztem ebbe a könyvbe:


[link]


most komolyan 2016-ban egy olyan könyv hiteles forrásnak számit, amiben ez megtalálható?

2016. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 Cortez70 ***** válasza:
Arnold könyvét én is ajánlottam, de sok baromság is van benne. Pl az edzéstervek nagy része nem naturáloknak készült. Heti 6 edzés, 3-szor egy izomra és mindig rengeteg gyakorlattal.
2016. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

viszont egy kezdő nem tart ott tudásban, hogy el tudja dönteni hogy most az igaz vagy nem, jó-e vagy nem.


el kell menni egy jó (!!!!!!!) személyi edzőhöz, venni kell 10 órát, az ad egy alapot.

2016. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!