Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok ebben a témában?

Figyelt kérdés
Mindenféle szóba jöhet, ami kapcsolódik a testépítéshez.
2016. júl. 15. 23:07
1 2 3 4 5 6
 51/59 Cortez70 ***** válasza:
Ja, csak kevés a jó edző.
2016. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
én eddig személyesen, privátban 3 emberrel beszéltem/edzettem, lakatos mumia misi, kormos zoli, és szuli, meg voltam előadáson és nyilt edzésen: kiss jenő, vörös zoli, bohos kornél, kathi béla, berecki krisztián, magyar geri, nagy huni, tóth dani, cedric mcmillan, shawn rhoden, shawn és cedric felcsapta a fülest, és edzett, nem magyarázott közbe, a többi magyar jött a szokásos dolgokkal, sok gyakorlat, sok gép, sok ismétlés, minden izmot 10 féle szögből, szuperszett, közbe 3 féle tápkieg, előtte, utána, közbe, utána cukor meg fehérje EGYBÖL stb stb... szuli volt az egyetlen, aki kitünt közülük, VISZONT! egy kezdőnek, aki csak kicsit le akar fogyni, vagy csak kicsit izmosodni, vagy egészségesen élni, szerintem a többi név is okés, viszont aki tényleg jót akar magának nagyon válogassa meg
2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
90%
kk ink menj és döntsed el hogy mezo vagy ektó vagy, hisz attól függ hogy hogy kell étkezned és edzened. ja hogy nincsenek ilyen tipusok? nem baj, arnold azt irta, akkor tuti ugy van.
2016. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
49%
Ironikus, hogy azok pontoznak le most minden valaszt 0-ra (mintha lenne barmi ertelme) akik a legtobbet hisztiznek a lepontozasert.
2016. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%

Lássuk csak, mik is az enciklopédiák?


Csak nem azok a vastag több száz oldalas könyve?

Ja de azok, bár beugrott.


Herold mit tett? Megítélt egy több száz oldalas könyvet 1 oldal alapján.


De egy logikus gondolkodású ember miért tesz ilyet?


Nos erre az a válasz, hogy nem logikus gondolkodású emberrel van dolgunk.


De akkor tényleg igaz amit herold mond a 3 testtípusról és hogy rossz az egész könyv 1 oldal miatt?


Nem, persze hogy nem igaz, ha tovább lapozott volna Herold, akkor leesik neki, hogy a könyv csak ismerteti a fogalmakat és leírja, hogy senkit sem lehet beskatulyázni egy testtípusba és a könyvben szereplő egyik edzéstervben sincs ilyesmiről szó, hogy aki endomorf az ezt csinálja ami ektomorf az ezt stb.


De akkor Herold miért akart megítélni egy oldal alapján egy több száz oldalas enciklopédiát?


Van egy tippen, de kérdezzük meg őt.

2016. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
erről már leirtam a véleményem, de ha szeretnéd akár 20 hibát is kersnék neked, de bocs, most épp megyek a nőmhöz :(
2016. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

Apa, herold miért reagált ilyen flegmán?


Azért fiam, mert tudja, hogy vert helyzetben akar és azzal akar felsőbbrendűnek látszani, hogy neki van élete a GYK-n és az edzésen kívül és micsoda szuper programja van pénteken késő este.


És akkor kinek lett igaza?


Herold szerint sok hiba van a könyvbe, de csak azért, mert ő nem ért hozzá annyira, mint Arnold.


Ezek szerint féltékeny Arnoldra?


Nem fiam, még ő is tudja, hogy Arnoldból egy volt.

Ő csak nem szeret olvasni és művelődni ezért kitalálta, hogy ő jobban ért a testépítéshez, mint a profik vagy doktorok akik könyvet írnak.

Másrészt azt hiszi, hogy mindent ő tud jól, ezért ha könyvekben vagy bárhol ellentmondást talál rögtön azt mondja, hogy ez nem úgy van ahelyett, hogy számolna azzal a lehetőséggel, hogy ő sem mindent tudó és tévedhetetlen.


De miért tesz valaki ilyet, milyen pszichológiai dologra, betegségre vezethető ez vissza?


Nos fiam, én nem vagyok pszichológus, de valami gyermekkori sérelemre vezethető vissza Herold agresszív viselkedése.

Olyan mint a sarokba szorított kutya, támad, mert nincs más választása kétségében.


De akkor mi a megoldás apa?


Az, hogy herold véleményét nagyon nagy fenntartással kezeljük.


Ezek szerint az ő álláspontja is helyes lehet a betegsége ellenére?


Igen, triviális dolgokhoz elég tudása van, de azokat is fenntartással kezeljük és ellenőrízzük le a válasza helyességét.

2016. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek olvasni? Garantálom neked hogy többet olvastam a témáról, mint te. Az állitásom, hogy a könyv fele bullshit, igaaz, és bármikor bebizonyitom. Egy kezdőnek nem szabad olyan alapot adni, ami nem pontos, nem egyértelmű, és nem kifogásolhatatlan, mert ők mindent elhisznek. Egy olyan forrást aminek a fele kam, te miért védesz? Nah m1, csak simán buta vagy
2016. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kezdő, csak szerettem volna/ szeretném a tudásomat bővíteni.

Am én is hasznosnak gondolom a fórumozást, csak tök jó lenne egy kézzelfogható dolog, amiben a dolgok nagy része össze van szedve és bármikor felcsapható, ha valamit megszertetnék nézni újra vagy később megmutatni másnak.

2016. júl. 25. 21:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!