Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így működhet a diétám?

Így működhet a diétám?

Figyelt kérdés

6 napos osztott edzéstervem van. Hétfőtől Szombatig ment minden nap az 1 óra aerob edzés is. Viszont a tapasztalatok azt mutatják hogy így nem működik a dolog. Fáradékony vagyok és nem tudok megfelelően regenerálódni. Hiába a BCAA és a Glutamin megy le a hús is rólam. A terv az lenne hogy első körben a 6 napos súlyzós edzéstervet lefaragom 5-re.

Minden második napon lenne csak súlyzós edzés és aerob is viszont az utóbbi 2x1 óra tehát pl: Hétfő: Bicepsz-Tricepsz Kedd 2x1 óra aerob Szerda: Láb Csütörtök: 2x1 óra aerob........

Így 9 nap lenne mire végig pörögne a dolog viszont a csak aerob-os napokon az eddiginél lejjebb tudnám vinni a szénhidrátot.



2016. júl. 20. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én diéta idején mindig váltok teljes testre, így nem ölök meg egy izmot egy nap alatt, meg is marad rajtam, ha pedig érzem a héten a 3-4. edzésen, hogy fáradt az adott izom, akkor nem edzek rá vagy csak nagyon keveset. Én ezt javaslom neked. Heti 3-4 teljestest 2 naponta, köztes napokon aerob is mehet, ha nem mennek le a kilók.
2016. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy teljes test edzésre képtelen vagyok már. Minőségében elmaradna a mostanitól. Elfogyna a nafta, nem tudnám olyan szabályosan kivitelezni a mozgást, nem tudnék akkora súlyokkal dolgozni. Ezen a több ch se segítene.
2016. júl. 20. 19:09
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Elég 4 nap súlyzós edzés is. Diétával nem tudsz regenerálódni naturálban 5-6 napos edzésnél.
2016. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel kéne megbékélnem nekem is. Viszont az 5-6 nap során sosem kerül sorra 2x ugyan az az izom. Tömegelésnél tökéletesen működik nálam ez a szisztéma. Viszont ha bejön az aerob és a diéta egyszerűen elfogy belőlem a szufla. Kicsit enodmorph vagyok testalkat vagyok nehezen tudok definiálódni.
2016. júl. 20. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Én osztott edzésnél is leedzek 3, max 4 nap alatt mindent, nem tudom, hogy minek 6 nap. Nem csoda, hogy elfáradsz, nem bírok.

Ezzel variálj, hogy max 4x eddz súlyzóval egy héten, ne többet.

2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:

"Viszont az 5-6 nap során sosem kerül sorra 2x ugyan az az izom. "

Az mindegy, akkor is plusz erőedzés, ami kalóriadeficitben megnehezíti a regenerálódást.

2016. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andi80018 ***** válasza:

Á, ez úgy rossz, ahogy van. Egyszerűen sok az egész, elég lenne a négy napos súlyzós, a maradék három napon elég egy óra aerob, plusz én még heti háromszor biztos szaunáznék a helyedben.

Megcsinálod a két óra aerobot, másnap hót biztos, hogy nem fogsz tudni nagy súllyal lábazni, mert egyszerűen nem tudsz regenerálódni, másnap meg megint valami aerob, egyiket ütöd agyon a másikkal. Semmi fejlődés nem lesz, csak úgy elfáradsz, mint a p..icsa.

2016. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andi80018 ***** válasza:
Kicsit te is túlpörgöd ezt a dolgot. Négy napra nagyon frankón meg lehet csinálni az edzéstervet, pont optimálisan jön ki minden, és kb egy-másfél órába bele is fér. Kell egy jó felosztás, a legkevésbé gépcentrikus gyakorlatokkal, és kész.
2016. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 nap is teljesen ok:

Mell bicepsz

Hát váll

Láb tricepsz


Simán le lehet edzeni és akkor tudsz még kardiozni is. Natural dirtaban senki nem bír 6 napot edzeni...

2016. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!