Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így működhet a diétám?3hete...

Így működhet a diétám?3hete diétázom, egy hete járok tornázni, ez heti 3alkalmat jelent, kazettára(norbi, bíró ica stb...) ezek egy órás intenzív tornák.

Figyelt kérdés
A diétám lényege hogy nem eszem kenyeret, tésztát, meg olyan ételt amibe több a kalória a kelleténél... Egy napom pl.: reggeli 5szelet sonka, egy kis sajttal, vagy jóreggelt keksz. Tízórai és uzsonna képpen vagy egy túrórudi, vagy egy banán v más gyümölcs, ebédre és vacsorára meg pl norbi update-es mikros ételek, vagy csirkehús zöldséggel, pulykahúsból zsírmentes fasírozott, de néha ebédre sütőbe olaj nélkül sütök egy kis krumplit(kis adagot). Főleg ezekből az ételekből áll a diétám, ja meg szoktam pudingot főzni, szigorúan édesítővel és néha felturbózom egy kis natur műzlivel hogy laktatóbb legyen. Annyira nem akartam szigorúra csinálni a diétám mert nekem később is így kéne majd étkeznem, mert eléggé hízásra hajlamos vagyok. 20kg mínusz a célom így elsőre, most 104kg vagyok, 180cm, és 20éves. 3hét alatt 3kiló le is ment, de nem tudom h ez csak talán víz vagy nemtom, ezért is érdekelne mások véleménye is, hogy jó-e így a módszerem, fogyhatok-e így ténylegesen. Nagyon elhatároztam magam. Örülnék ha válaszolnátok, vagy segítenétek hogy min változtassak, esetleg egy-két tipp. Köszi előre is.
2009. jan. 29. 20:29
 1/7 anonim válasza:
80%

Én úgy hallottam, hogy a sportot csak a fogyi 3. hetétől ajánlják. A lényeg pedig, hogy annyit kell enni, hogy ne hallj éhen de ne is lakjál jól. A párom csak a kenyeret hagyta el és este gyümölcsöt zöldséget evett (persze csak 6 előtt) és 3 hónap alatt fogyott 20 kilót!

Sok siket! És persze kitartás

2009. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sport csak 3 hét után az év hülyesége- elnézést a megfogalmazásért- de tényleg. A többi oké- első hozzászólóra reagálva.

Igen, működhet így a diétád, és működni is fog! Én úgy csaptam be magam, hogy hosszú távon is tartani tudjam ezt az életformát, hogy kb 2 hetenként megengedtem magamnak egy kis bűnözést. Konkrétan nem egy kicsit.:9 Annyit ettem, amennyi belém fért reggeltől délig ilyenkor.

Első időkben gyorsabb a fogyás- nem csak víz. Hogy ne izomból fogyj, jó, ha kicsit emeled még a fehérjefogyasztásodat. A sok háj sok vizet köt meg, látványos lesz az eleje- aztán úgy 3-4 hét múlva átmenetileg lelassul a fogyásod.

Nem részletezem, ennek milyen okai vannak, de ekkor is legyél majd kitartó és ne csüggedj!

Nagyon sok gratula Neked az elhatározásért!

2009. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha kenyeret nem eszel, akkor jóreggelt kekszet se kéne...
2009. jan. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A jóreggelt kekszet azért engedem meg a diétámba mert bár igaz van benne szénhidrát, de édességnek egy-egy szelet, vagy reggelinek kíváló, laktató, nem ugy mint pl a kenyér, ami csak 5percre laktat, ja és a keksznél néztem a kalóriát, és az nem vészes.
2009. jan. 30. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrátot is kell bevinni, de attól még alacsonyan kell tartani!

0 szénhidrát se jó de túl sok sem.

2009. jan. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez működni fog!

Én heti 5-szor tornázom bíró icára itthon, 1-1órát, ez már önmagában használ, izmosít, feszesít, tűnik el durva gyorsan a narancsbőr..., és emellé még ez a tartható diéta, szuper! Kitartás! Én nem állok minduntalan a mérlegre.4 kg mínusz 2 hét alatt úgy nézett ki, mintha 8 kg ment volna le, többektől visszajelzést kaptam az utcán...

Mondjuk én 80 kg-ról indultam, de a pajzsmirigyem miatt épp elég kemény így is az egész...

Csak így tovább!

2009. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal (a sport a hármadik hét után viszont tényleg butaság :))...

Egy jótanács:

Én soha nem mérlegen mérem a fogyást/hízást. Az izom nehezebb mint a zsír, úgyhogy le a mérleggel, elő a centit! :)

2009. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!