Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik jobb, és kevesebb a...

Melyik jobb, és kevesebb a káros hatása?

Figyelt kérdés
Már 4-5 éve edzem 23 éves avgyok ki szeretnék probálni egy steroid-ot? mit ajánlanátok és milyen fajtát és mijen dózisban? én úgyhallotam hogy injekciós amennyire lehet kevésbé rontsa a vesét ez igaz? Kérlek normális válaszokat kérek

2016. júl. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális válasz : Ne használj semmilyent sem, azonnal hagyd abba az edzést, legyél páwa. Jobb mint égni, mert egy szteroidos köcsög vagy.
2016. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nah eggy az nemvagyok páwa ! második soha nem szedtem szteroidot se semmi és ki akarom probálni. normális választ kértem nem egy fa... aki asztsem tudja hányadikán van elseje
2016. júl. 24. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell koksu edzeshö.Bizonyara nem edzel elege kemenywb vagy rosz a taplalkozasi szokasaid.El lehet erni naturalban i jo eredmenyet.Nezz d csak meg a wsm versenyzoi is naturalok.Edzt kemenyen taplalkozzek jol emeld feherjet a szadhoz mint a sulyt.Sok sok feherje kell marha hus,husok kulonbozo husok,tengeri haltörzs,vitaminokra van szukseg ezt fedezi a voroshagyma.Kivalo feherjeforras a maj,a tej,kolbasz szalonna nedleed nincs lehetetelen csak ehetetlen me
2016. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
irnék értelmes választ, viszont nem látom hogy elé érett lennél ahhoz, hogy gyógyszereket használj...
2016. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
58%
Előbb tanulj meg írni gyerek, utána gondolkozz szteroidon. Hiába leszel izmos, ha nincs agyad.
2016. júl. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!