Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisoknak mi bajuk van a...

A kondisoknak mi bajuk van a saját testsúlyos edzéssel?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy csak bohóckodik aki saját testsúllyal edz, stb. Igen, aki saját testsúllyal edz nem tud annyival guggolni, nem tud annyit kinyomni. De a kondisok is egy csomó gyakorlatot nem tudnak megcsinálni, amit azok, akik saját testsúllyal edzenek megtudnak. Akkor most miért szidják a kondisok a saját testsúlyos edzést?

2016. júl. 26. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez általában fordítva szokott lenni. Pont minket oltogatnak az street workoutosok.

Nyilván nem tud megcsinálni pár gyakorlatot egy "kondis", mint, amit egy streetw-os csinál, mert nem azt gyakorolja soha.

2 különböző dolog. Ez olyan, mint, mikor összemérik fára mászásban a majmot meg az oroszlánt..

2016. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt egy ember írta itt neked de ja minden "kondis" egy köcsög féreg pont ahogyan már ezelőtt is gondoltad.
2016. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem aztán semmi. Mindenki azt csinál amit akar.
2016. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet vele se izmot,sem erőt építeni
2016. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Aki a kondinak él, és azt hiszi hogy raj (mai fiatalság nagy része, 15-22), azok mondják ezt, mert kondival elérték azt amit akartak, jönnek a csajok a hátra meg a karra...esetleg kockahasra. Nekik ez a lényeg.


Aki a kondinak él, viszont idősebb, és van sütnivalója, az meg tudja hogy mindkettőnek van sok előnye, ezért van aki vegyíti is a kettőt.


Általában a "raj" embereknek van bajuk azzal, hogy ez a hülye csak az energiáját pazarolja arra hogy mutatványokat csináljon, nincs nagy karja, nem néz ki olyan jól mint ő az 1 év alatt felpumpált karjaival, és nem nagy.


Kb így ennyi, én ezt vettem észre. Nagyon sok energia kell a SW-hoz, a folyamatos edzéshez, a kitartáshoz, és ahhoz hogy elérj valamit, kondival mondhatni egyszerűbb összehozni egy 40-es kart ha 25-ről indultál, de ha nem edz valaki saját testsúllyal, próbálkozhat 40-es karral 30-at húzódzkodni egyhuzamban, nem fog neki menni szabályosan, amíg neked, mondjuk egy 35-össel simán megy, meg se kottyan.


Ez inkább gondolkodásmódi, szex és csajbirtoklásvágy, mint racionális "az SW szar, hülye aki csinálja" gondolkodás.


19/F

2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, ez már ott megbukott, mikor azt írod, hogy kondival egyszerűbb összehozni egy 40-es kart.

Aki 40-es kart akar, az nem fog SW-zni, mert nem arra való. Kész. Ha pedig olyan buta, barom, hogy 40-es kar a cél, de ő nem fog beállni "raj kondisnak", ezért SW-zik, akkor meg le is írta magát, innentől nincs miről beszélni.

Nem ugyan az a 2 sport és nem ugyan azok az eszközök, sem a cél, ezt kellene megérteni, nem pedig méregetni egymás pötsét.

2016. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk azután ,hogy az Istenetek Paul "tutiralétezek" Wade egy egész könyvet írt arról, hogy milyen szar sport a testépítés szerintem elég álszent ez a kérdés.
2016. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani, mindenki csinálja azt amitől jól érzi magát és szereti :) Ez a lényeg az életben, nem hogy más mist mond.


Most olyat írtál, hogy diákoknak mi a bajuk a tanárral, mert rossz a tanár.


Na nem kell általánosítani. Én régóta benne vagyok az iparban, de sosem szídtam senkit semmiért, aki sportol, az a szememben már nőtt, mind1 mit sportol, csak mozogjon ;) Aki meg szídja az egyik sportot és jár a po.fája, hogy az övé jobb, annál 0 intelligencia van, megkérlek ne általánosíts ;)

2016. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a konditermi edzésemben ott szerepel a fekvőtámasz, a húzódzkodás, kézenállás, híd, tolódzkodás...

Kis hülyegyerekek 16-20onegypár éves korig szoktak nekem beleokoskodni, hogy ezt miért csinálom, mert jó esetben elolvastak pár cikket drugs bunny-tól, vagy bele bele olvastak a sárga kapszulába és sajnos azt hiszik, hogy tudnak mindent a sportról... De mi akiknek van 5-10-15 éves tapasztalatunk, nekünk általában ott vannak a saját súlyos gyakorlatok a súlyzósok közt...

2016. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
Izomepites szempontjabol lofszt er a fekvozgetesed. Ha meg csak bedurranasnak csinalot ugyan az az sem er semmit.Kb ennyi. Aki jol nez ki streetesek azok cuccoznak. Semmire nem jo
2016. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!