Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért növök ilyen lassan?

Miért növök ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Egy haverommal kicsivel több mint 2 éve kezdtük az edzést. Akkor en voltam 78 ő pedig 108 kiló. Már az elején kicsivel előttem járt és ezt az előnyt növelte is idővel. Mindig én voltam aki mindig mindent beleaditt ő pedig az edzés felében csak beszélgetett és ez még manapság is így van. Ő alig eszik az is amit eszik szemét kaja én viszont tolom a tojásfehérjét , rizst, csirkét, túrót, zabot.... a napi fehérje bevitelem majdnem kétszerese az övének és szénhidrát pedig kb 3szorosa. Én jelenleg 85-6 körüli súlyon vagyok ő pedig 81. Mindez ellenére ő nagyobb súlyokkal nyom és méretre is nagyobb (vastagabb kar, szélesebb hát és ráadásul ő nem is lábazik megis nagyobb a combja és vadlija és nem zsírból. Nekem lenne ilyen sz@r genetikám vagy nem értem mit csinálok rosszul. Persze növök de nagyon magyon lassan és a haverom aki alig eszik erőnlétben simán lehagy.

2016. ápr. 12. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
1. genetika 2. több fehérjét eszel? és? nem az számit hogy ki eszik többet, hanem hogy ki eszik annyit, amennyit kell. 3. több ch-teszel? és? nem az számit hogy ki eszik többet, hanem hogy ki eszik annyit, amennyit kell. 4. és akkor mi van ha beszélget a teremben? beszélgessen, a hosszabb pihenőnek nincsen hátránya. 5. tömegeléskor ilyen fiatalon nem feltétlenül kell 100%osan tisztán enni, nem halsz bele ha csalsz, a lényeg hogy a makró meglegyen.
2016. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nagyon egyszerű, jobb a genetikája.
2016. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Jaja, ennyit számít a genetika.
2016. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanács: k*vára ne foglalkozzál mással a teremben csak magaddal. Magadat kell legyőznöd nem a haverod. Egy nap majd változik a felállás amúgy is mert egy bizonOs szint után már sokkal jobban kijön ki az aki beleszarik, meg ki az aki odateszi magát minden téren.
2016. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!