Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget növelek, mégis csökken...

Tömeget növelek, mégis csökken a testsúlyom!?

Figyelt kérdés
Februárban megvoltam 72 kiló(nagywc után).Azóta ezt nem bírom elérni.Csökken a testsúlyom.Már tavasszal leesetem 70 alá és állandóan csökken.Volt,hogy 65-öt mutatott a mérleg.Most elkezdtem jobban fogyelni a kajára (amit eddig nem nagyon tettem) és visszahoztam 69 kilóra,azonban most már megint 67 fele ingadozik.Hiába fejlődök,mert jön az erő,soha nem voltam még jobb erőbe,de miért csökken a testsúlyom is?Elvileg jön az erő,jön az izom is,nem?Így is sok édességet eszem,szóval attól is kéne híznom.

2016. júl. 28. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hulyevagy. Egyel egy csomo rizst mondjuk fel kilot myersen naponta meg hust is egy 600-700grammot aztan ha nem no a suly akk emeljch-n na hajrap
2016. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Marmint ne nyersen edd csak nyersen merve fel kilot
2016. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kevés kaja
2016. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Régen ennyit sem ettem,mégis 4 kilóval nehezebb voltam
2016. júl. 28. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen. Egyel egyel es minosegi kajat egyel
2016. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Márpedig ha csökken a tömeged, akkor nem tömegnövelsz, csak akarsz. Több étel kell, tökmindegy, hogy régen nem kellett, változtál, most nem elég ennyi.


Ha kezdő vagy, nem csodálom, hogy nőnek a súlyok, miközben fogysz...


Nem az édességtől nő a tömeg, hanem a kalóriaplusztól. Ismerek olyat, aki félig édességen él s bármilyen csodálatosnak is tűnik, kalóriadeficitben fogy ezzel együtt is.

2016. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 éve edzek.Az utóbbi 7-8 hónapban sokat erősödtem,de a testsúlyom nem akar nőni.Meg ha kalóriaminuszban lennék hogy tudnák erőt növelni?Lehetséges ez?72 kilósan beleguggoltam szabálytalanul 110-be 5-öket,most 115-be megy 8 szabályosan,mélységgel.Fekve 80-ba bírtam 5-öket nyomni,most 85-be nyomtam 8-at.Mégis 4 kiló minusz.Felhúzásbsn 145-be bírtam 5-öt,most 9-et.Mégis 4 kiló minusz.Ez hogy lehetséges?
2016. júl. 29. 00:40
 8/11 anonim ***** válasza:
feltételezem nem izomot vesztettél, hanem zsirt és/vagy vizet. tölts fel képet magadról!
2016. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt vagyok.

De egyébként,ha zsírt is vesztettem volna,ahhoz is kalóriaminuszban kéne lennem,nem?Úgy meg nem lehetséges erőt növelni.Vagy ez nem igaz?Jövő héten tovább akarom növelni a súlyokat,de ez a testsúlyom inkább fogy,mint növekszik

2016. júl. 30. 19:22
 10/11 A kérdező kommentje:
A 6-os írta,hogy "változtam".Pár hónap alatt így felgyorsult volna az ajyagcserém,hogy még több kajával sem bírom visszahozni,amit egyszer már kaja nélkül elértem?
2016. júl. 30. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!