Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik hogy lefogytam?

Létezik hogy lefogytam?

Figyelt kérdés
Genetikailag vekony tupus vagyok azert kezdtem el edzeni hogy formasodjak. Az etrendemre nagyon odafigyelek, egeszsegesen taplalkozom es mertekkel, pedig imadom enni es felfalnek igazabol mindent:DD meg is tehetnem mert nem hiznek el, max hasra szedbek fel egy kis pluszt de nyilvan igy hogy kemeny munka aran mar kockasodik a hasam nem szeretnek egy kicsit se hizni hasra, ezert nagyon figyelek sz etkezesre. Ennek sajnos az az ara hogy mellbol fogytam egy kicsit...amit sajnalok de nem lehet minden tokeletes. Az lenne a kerdesem hogy lehetseges e hogy lapos lett a fenekem? Vagy csak en vagyok mar teljesen belebolondulva ebbe sz egeszbe? Heti 4alkalommal edzek fenekre (sajat testsullyal es sullyal felvaltva) de megis ugy latom nintha lapos lenne, pedig eddig nem volt az. Letezik hogy kokemeny edzes mellett lapos lett? Ilyenrol meg nem hallottam...

2016. júl. 31. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs helyi figyas. Fogytak hasbol akkor mellbol es seggrol is
2016. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez egyertelmu, de lapos akkor se kene hogy legyen, elvegre edzek ra.. Persze kisebb lesz mert lenegy a zsir egy resze de ha izom van akkor miert lapos?
2016. júl. 31. 17:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz hogy lemennyen a zsir ahhoz kaloria minuszba kell lenned de h jojjon az izom ahhoz meg kaloria pluszba
2016. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor tobbet kene ennem? De akkor lehet hasra visszahizok fenekrmeg mellre nem..
2016. júl. 31. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Mellre nem igenfogsz hasra talan de fenekrr fogsz izmosodni foleg ha kis kaloria pluszba vagy kiszakolt etrend es annyit h kicsit nojjon a sulyod
2016. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Napi hagy kaloriat kene kb bevinnem? Persze egeszseges folgokbol hogy ne hizas legyen a cege hanem izmosodas. 170centi vagyok es 50kg
2016. júl. 31. 18:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nehez igy megmondani. Testsuly kilonkent 2*feherje ,1*zsir, szerintem kezd el testsuly 3* ch-val es nezd meg mi lesz ha nem jon az izom akkor emeld a cht ha meg zsirosodsz akkor vegyel vissza belole
2016. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudjatok vannak ezek a kutyukxdd amikbkiszanitjak hany kaloriat kell bevinned az adataid alapjan, nekem olyan 1300at irt.. Ez kb mindig megis van, neha tobb neha kevesebb. De az a baj hogy hiaba eszek rohadtsokat az egeszsegesnek mondhato kajak lenyegesen kevesebb kcalt tartalmaznak
2016. júl. 31. 18:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Rizs zab ezek joch-k feherjenek hus lehetoleg keves zsir legyen benne meg turo,tojas.zsirnak meg van zabba van a turoba meg halolaj kapszula,halak ezek jok
2016. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ilyeneket eszek:) rengeteg zoldseget (minden formaban) gyumolcsot, halat, csirkemellet meg igazabol barmilyen mas hust ilyenkor csak a koretre figyelek. Eszek rizset, krumplit meg tesztat csak mertekkel, sok tojast turot, tejet szinten mertekkel, zabkasa, rozs kenyer. Cukros dolgokat alig fogyasztok, mivel nem celom a fogyas igy megengedem magamnak neha de amugy ritkab igenylem. Mi lehet akkor a baj?:(
2016. júl. 31. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!