Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért van az, hogy elvileg...

Mért van az, hogy elvileg mindenkinek alapból kockás a hasa, de én direkt lefogytam és mégsem?

Figyelt kérdés

Azt mondja mindenki, hogy felesleges hasazni mert nem attól lesz kocka a hason, hanem csak le kell fogyni.

Akkor hogy lehet az, hogy én lefogytam és sehol semmi, bezzeg mikor elkeztem hasazni lett kockám.

Akkor mért mondják, hogy felesleges hasazni?



2015. júl. 15. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezért:

[link]

2015. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki nem mond olyat, hogy felesleges hasazni... Az izom méretét megfelelő edzéssel és táplálkozással tudod növelni, de csak akkor látszódik, ha nem takarja háj...

De, hogy ennyi logikád nincs magadtól...

2015. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De annyiban igaz van a kérdezőnek, hogy én is olvastam itt csomószor, hogy azt írták, hogy ááá nem a felüléstől lesz kockás a hasad, hanem a diétától.
2015. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez igaz, de hiába diétázol, ha nincs izom a hasadon. Akkor max éhségkockád lesz. Olvassátok el amit linkeltem, ott érthetően le van írva.
2015. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeld van logikám, pont azért kérdezem, hogy akkor minek mondják ezt.
2015. júl. 15. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne, nem kérdeznél ilyen baromságot. Bocs. Fingom nincs ki, mit, miért ír. Kérdezd attól aki írta.
2015. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!