Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor fog már látszódni a...

Mikor fog már látszódni a hasamon hogy kockás? Csinálom a gyakorlatokat de nincs eredmény.23/F

Figyelt kérdés

Huszonhárom éves srác vagyok és 180 dm ezen kívül 73 kg. Nem akarok hízni hanem inkább fogyni és sokkal izmosabb akarok lenni. Főleg a hasamat akarom kockásra gyúrni ezen felül bicepszet és hátat szeretnék. Már két hete rendszeresen gyúrok otthon. Edzőteremre sajnos nincsen pénzem. A gyúró technikáim, futás futógépen, szobabicikli, felülés naponta 45 db a hasam miatt, fekvőtámasz 10-15 db ezen felül súlyzózás. Voltam biotech boltban ott az eladó ajánlott energizáló készítményt meg fehérjét. Sajnos szorongásaim miatt antidepresszánst szedek és orvosom megtiltotta hogy szedjek bármilyen szert. Azt mondta nem lenne jó hatással a felépülésemre.


A kérdésem az hogy hogyan lehetne és mennyi idő alatt kockás a hasam? Illetve mit csináljak még milyen gyakorlatokat?


étrendem: reggeli 1 doboz joghurt jogobella epres, tízórai egy szelet teljes kiörlésű kenyér, ebéd ami van bolognai spagetti, gulyásleves, krémsajtokat nagyon szeretem, rántott hús. Uzsonnára egy darab alma, őszibarack, málna stb, vacsorára virsli. Ez így milyen?


Köszi előre is a válaszokat



2016. aug. 2. 16:18
1 2
 1/17 Cortez70 ***** válasza:
83%
Szar az egész koncepció. Normális nagy súlyos súlyzós edzés kell, nem fekvőtámaszos bohóckodás. A kaja az még szarabb. Tiszta kajálás kell, eleinte kalória pluszos, hogy tudj izmosodni. Legyen meg a nali kb 2g xttkg fehérje. Ez nálad nincs meg, mivel szarokat eszel.
2016. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

aha biztos szar a teljes kiörlésű kenyér meg joghurt. Mi vagy te diatetikus apám hogy megmondd mit egyek??!


A fekvőtámasz nem tudom mióta bohóckodás amúgy

2016. aug. 2. 16:50
 3/17 Cortez70 ***** válasza:
91%
Élelmiszermérnök vagyok. Igen szar. Nokedli fehérjét viszel be a joghurtoddal és virsliddel kiskancsó. A fekvőtámasszal meg szart sem érsz öcsi. De te kérdezted, hogy miért nem látszik, én csak válaszoltam. Ha értenél hozzá, akkor nem kérdeznél és kinéznél valahogy. Ennyi.
2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
18 méter magasan, 73 kilóval nem létezik, hogy nincs kockahasad.
2016. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
180 cm bocsánat csak elírtam!
2016. aug. 2. 17:16
 6/17 A kérdező kommentje:
jó most minden kezdőt így kell savazni hát az nagyon rossz szerintem! Én csak ápoló vagyok nem élelmiszermérnök de azért konyítok egy kicsit ahhoz hogy milyen ételek egészségesek. Te gyúrsz amúgy hogy itt savazol?
2016. aug. 2. 17:18
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Cortez kissé nyers modorú, de igaza van. Keveset eszel, nem megfelelően és nem is jól edzel. Így nem lesz változás. Kb. havi 50 000-et rá kell szánni egy étrendre és akkor lesz fejlődés.
2016. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Cortez70 ***** válasza:
65%
30 éve edzek öcsi. Meg te kérdezted, hogy milyen az edzésed és étrended. Írtam, hogy szar. Ez az igazság. Csak jót lehet írni? Akkor máskor írd oda, hogy csak dicsérni lehet. Azzal mondjuk semmire nem mennél. Egyél elég fehérjét, sovány húsokat ,zöldségeket is és eddz nagy súlyokkal és majd fejlődsz. Amit most csinálsz az egy kalap kaki.
2016. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

50 ezret kajára??? az rohadt sok már bocsánat kedves utolsó előtti válaszoló! Azt hittem hogy a gyúrás az fizikai sport nem az ételről szól na mindegy.


Utolsó! 30 éve edzesz akkor meg pláne normálisabban kéne visellkedned velem aki csak két hete edz. Ne vedd el a lelkesedésemet kérlek és próbálj meg normális hangnemben segíteni!!4 Oké?


Ja és az étel az étel nem kaka már bocsánat. Akkor mondj egy edzéstervet ami szerinted jól működne?

2016. aug. 2. 17:33
 10/17 Cortez70 ***** válasza:

A kaja nagyon fontos. Mivel nagyon kicsi a fehérjebeviteled, nincs miből izmot építeni.

Edzés: kezdőknek heti 3 teljes testes edzés kell. Pl: guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás rúddal (vagy két egykezessel vállból), bicepsz állva rúddal vagy egykezesekkel, tricepszre hátsó támaszos tolódkodás vagy ülve egykezessel tarkóhoz engedés, hasprés, vádlizás. Mindenből 4 munkasorozat. Akkora súlyokkal amivel megy éppen 8-10 ismétlés.

Mellé mehet a heti pár kardio edzés.

2016. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!