Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor fog már látszódni a...

Mikor fog már látszódni a hasamon hogy kockás? Csinálom a gyakorlatokat de nincs eredmény.23/F

Figyelt kérdés

Huszonhárom éves srác vagyok és 180 dm ezen kívül 73 kg. Nem akarok hízni hanem inkább fogyni és sokkal izmosabb akarok lenni. Főleg a hasamat akarom kockásra gyúrni ezen felül bicepszet és hátat szeretnék. Már két hete rendszeresen gyúrok otthon. Edzőteremre sajnos nincsen pénzem. A gyúró technikáim, futás futógépen, szobabicikli, felülés naponta 45 db a hasam miatt, fekvőtámasz 10-15 db ezen felül súlyzózás. Voltam biotech boltban ott az eladó ajánlott energizáló készítményt meg fehérjét. Sajnos szorongásaim miatt antidepresszánst szedek és orvosom megtiltotta hogy szedjek bármilyen szert. Azt mondta nem lenne jó hatással a felépülésemre.


A kérdésem az hogy hogyan lehetne és mennyi idő alatt kockás a hasam? Illetve mit csináljak még milyen gyakorlatokat?


étrendem: reggeli 1 doboz joghurt jogobella epres, tízórai egy szelet teljes kiörlésű kenyér, ebéd ami van bolognai spagetti, gulyásleves, krémsajtokat nagyon szeretem, rántott hús. Uzsonnára egy darab alma, őszibarack, málna stb, vacsorára virsli. Ez így milyen?


Köszi előre is a válaszokat



2016. aug. 2. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. De igazából csak mondtam egy árat, talán valamivel olcsóbban is ki lehet hozni.
2016. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Napi egy ezrest számolj, de inkább többet amúgy. Olyan 40k körül lehet megvagy.
2016. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2het alatt ha csak napi 1/fel orat szannal arra h olvass mar eleg sok mindent tudnal
2016. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kezdőket savazni, mert különben belekapaszkodnak egy olyan infóba vagy elgondolásba, ami nekik logikusnak tűnik, de amúgy totál fas.zság. Ja és a testépítés igenis nagyobb részt szól a kajáról, mint az edzésről. Ha ez nem tetszik, street workoutozz, de a mellé is normálisan kell enni.
2016. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez nem trollkérdés? Persze, vannak tudatlanok, de ez a "már 2 hete edzek itthon, miért nincs már kockahasam" az "étrenddel" nagyon ott volt.


A "súlyzózás" nem mond semmit, de nem baj, Cortez már leírta, mit csinálj.

A fehérjére jobban menj rá, te inkább szénhidrátokat eszel, az ebédig nincs is fehérje... Mondjuk ha nagy a kalóriaigényed, akkor nem gond a sok szénhidrát, de ez a joghurtos reggeli s pucér kenyér tízórai, virsli vacsora elég gyenge... A test igényeinek utána kéne olvasnod.

Akkor talán nem lepne meg, hogy a testépítésben is extrém fontos az étrend. Abból építkezik a tested, amit beviszel, jó hogy. Az egészségben is alapvetően fontos, hogy mit eszel.


Türelem, ez nem azoknak a sportja, akik hetek alatt akarnak elérni eredményt.

2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A testépítés 70%-a kajálás és 30%-a az edzés. Igazából ha "tökéletes a kajád majdnem mindegy egy bizonyos szintig (kb. egy ilyenig : [link] ), hogy mennyire xarul edzel. Ha megvan a genetikád és a kajád akkor így fogsz kinézni.


Csak ilyen szint felett számít az edzéstechnika.


Amúgy a kérdés egyértelmű trollkérdés.

2016. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is valószínűsítem hogy trollkérdés, de ha nem az, a 45 felülés vicc, de maga a felülés is az :D
2016. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!