Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiáll egy csontom a felső...

Kiáll egy csontom a felső mell részen?

Figyelt kérdés

Kiáll egy csontom a felső mell részen mit lehet vele csinálni?

[link]

ilyesmi de azért nem áll ki ennyire,ha mellizomra ráedzenék akkor nem látszana ki?


2016. aug. 6. 23:25
1 2
 1/13 likebike ***** válasza:
100%
A kulcscsontról beszélsz?
2016. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
[link] ezaz.
2016. aug. 6. 23:30
 3/13 likebike ***** válasza:
100%
Ez genetika,nincs mit csinálj.
2016. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor felül soha nem lehet ilyen a mellem? [link]
2016. aug. 6. 23:37
 5/13 likebike ***** válasza:
100%
Szteroidok nélkül ilyen melled sosem lesz,kulcscsonttól függetlenül.
2016. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondoltam, hogy meg lehet a csik(nincs hosszú i a billentyűzeten) a mellizmom között?
2016. aug. 6. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

edz, kajálj jól, és ha vastagodik az izom, fedheti. nekem régen be volt este a mellkarom, amióta edzek, ez egyáltalán nem látszik, mert nőtt az izom a bőr és a csont között.


addig sosem tudod meg hogy müködik-e, amig ki nem próbálod :)

2016. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megfogom próbálni,Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 6. 23:47
 9/13 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Az a szegycsontod, nem a kulcscsontod, ami kiáll. Nekem is olyan, csak nekem alul van egy pici dudor, ami egyre kevésbé zavaró, mióta edzem. Ez a tyúkmellkas egy formája, csak esztétikai hiba, műteni lehet, de nem ajánlott, nem edzhetsz jó néhány hónapig, mert beültetnek egy fémdarabot amolyan sínként, hogy visszanyomja a csontot. Esetleg aludj hason keményebb felületen. Én speciel nem tudok elaludni hason :D

Ahogy edzel, növekszik a mellizmod, tágul a mellkasod, korrigálódni fog a csontosodás befejeztéig, szóval ne aggódj! :)

2016. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 likebike ***** válasza:
Hát szerintem a kulcscsontjáról beszél,nem a szegycsontról,a képen,amit belinkelt a kérdésnél,látszik egy kis "domb" felül,a mellénél és az a kulcscsont.De mindegy,a lényeg,hogy minél nagyobb a tömeg a melleden,annál kevésbé látszik.
2016. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!