Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok cukor tönkreteheti a gyomrot?

Sok cukor tönkreteheti a gyomrot?

Figyelt kérdés

Lehet nem pont itt kellett volna feltenni a kérdést,de például tömegnövelőre gondolok,amiben rengeteg a cukor,az hosszú ideig tartó szedés után árthat,több hónap,1 éves szedés után,lehet,hogy nem tudja a szervezet lebontani?

És napokig görcsölhet tőle a hasunk,hasmenés lehet?


2016. aug. 8. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Leet es amugysem egeszseges szoval ne vegyel sz@rokat
2016. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annó mikor kezdtem a testépítést, minden edzés után ment fehérje mellett 60-70g cukor (Maltodextrin) úgy behíztam jó étrend mellett, fáj a gyomrom, puffadt voltam :) Inkább hagyd el.
2016. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most már biztos abbahagyom,nem tudom,hogy attól volt-e,de szinte minden nap ittam egy adaggal,aztán másnap lett rossz a gyomrom,meg valamikor váltogattam is a tömegnövelőt.

Nekem kb 1 hétig vagy tovább hasmenésem volt,bélfertőzésem,és nem egy sima vírus,mert az nem ilyen volt.Ilyet tapasztalt már valaki?

2016. aug. 8. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ott más lesz, bélfertőzést azért nem okoz :)
2016. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát de a sok tejsavó,laktóz ami benne van?
2016. aug. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!