Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni szénhidrát?

Edzés utáni szénhidrát?

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végzek (utána 40-60 perc aerobbal) és bár a fehérjét soha nem hagyom ki edzés után, szénhidrátot nem szoktam fogyasztani közvetlenül az edzésem után. 50 kg vagyok és 170 centi magas. Az jó edzés utáni ch-nak, ha megeszem egy Ma Baker zabszeletnek a negyedét/ötödét kb? Mert ugye elvileg 0,3x50 gramm ch kéne edzés után nekem a súlyom szerint, de nem tudom, nem-e gáz az a cukor, amit a zabszelettel viszek be...erre elméletileg jó, vagy nem? Mi a tapasztalatotok ezen a téren?

17/L



2016. júl. 18. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok mindegy mennyi cht viszel be edzes utan csak a kiszamolt ch-ba beleferjen. Egyel pufirizst
2016. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kis cukor belefér tömegeléskor. Szálkásításkor inkább összetett ch legyen csak. Baromság, hogy 0,3x50g kell. Az egész napi össz bevitel számít. Az sem gond, ha nincs egyből edzés után ch.
2016. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!