Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rá lehet szokni az edzésre?...

Rá lehet szokni az edzésre? Alakulhat ki ilyen függőség?

Figyelt kérdés

A kevés kis diákmelós fizetésemet egy ellipszis trénerre költöttem. A héten már kétszer nyomtam vele 30 percet (személyiedző tanácsára súlyzós edzés előtt 30 perc, ha nincs utána súlyzózás akkor 45-50 p)


100 kg vagyok, már 12-t fogytam ezelőtt mozgás nélkül, fél év alatt, a mozgás nagyon ritka volt, csak gyors sétáltam elipszis helyett...


Mostanában egyre többször érzem magam rosszul, ha nem edzek, lehet, hogy végre rá szokik a testem a mozgásra?


Hozzá teszem világ életembe kövér kislány voltam az iskolákban, középsuliban végig felmentett voltam és nem tesiztem...



Egyébként, ha valaki tudna nekem ilyen "gyúrósabb" edzéstervet küldeni, vagy mutatni neten, azt megköszönném, mert a mostani személyi edzős az csak ilyen lightos gyógy erősítős forma edzés :D


2016. aug. 16. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell neked edzésterv, elég lesz egy normális étrend, ha fogyás a cél.
2016. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

amugy mindkettőt a gyors sétát és az ellipszis trénert is pulzuskontrollal csináltam/csinálom


a gyorssétánál kevésbé izzadtam, mint ezen az ellipszis tréneren, eléggé megizzaszt és kellemes fáradtságot érzek utána, de olyan jó érzés, mint amikor általános suliban futás után voltunk ( már amikor futottam)

2016. aug. 16. 20:40
 3/13 A kérdező kommentje:
a fogyás és az izom megtartás/ építés a célom, valamint az erősítés, mivel a soha nem mozgás miatt puhány vagyok, az izom szintem (inbody mérés) ugyan magas, de az szerintem csak attól, hogy nagy súlyt cipelek
2016. aug. 16. 20:41
 4/13 A kérdező kommentje:
étrendem van, dietetikus és orvos segítségével fogyok, finomított ch és cukor mentesen
2016. aug. 16. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Ur isten. Bocs ird le az etrended
2016. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem írom le, inzulinrezisztencia étrend, 160 g CH
2016. aug. 16. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos jo lehet
2016. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
teljes kiőrlésű zsemle, barna rizs, csirkemell, zöldségek, uzsonnára gyümölcs, zabpehely . kb ilyeneket alapanyagokat használok és gyógyszert is kaptam erre a betegségre, és nagyon sokat javult fél év alatt, úgyhogy ez rendben van :) max a szénhidrátot csökkentem majd már csak 150 g-ot eszek, mert sok volt a 160
2016. aug. 16. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: Súlyzós edzés előtt SOHA nem végzünk kardió vagy aerob edzést! Nem tudom, milyen személyi edző mondhatta ezt neked... Bemelegítésnek 5 perc ellipszis + karkörzések stb. és utána mehet a súlyzós edzés. Levezetésnek pedig lehet a 25-30 perc ellipszis a végén.

Keress rá arra, hogy kezdő női edzésterv, találni fogsz a neten! Esetleg a lifetilt oldalán is vannak edzéstervek.

2016. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
komolyaan ? :o pedig nekem így mondta :o fura , köszi :)
2016. aug. 17. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!