Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert kezdtetek el edzeni?

GYMBOY kérdése:

Miert kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 22:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Unatkozok igy maganyos esten , meselhetnetek.
2016. aug. 16. 22:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Elhagyott a baratnom es lett szabadidom 😂
2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy erősebb és egészségesebb legyek,mint a környezetemben élők. Aztán egyre jobban megtetszett mind az erő,mind a forma,no meg az életvitel is.
2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
SusUSu . Dettó 😂😂
2016. aug. 16. 22:14
 5/14 Cortez70 ***** válasza:
Régen volt, nem emlékszem. De gondolom izmos akartam lenni. :)
2016. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
régen thai boxoltam, de nem volt időm elmenni suli miatt, ezért elkezdtem kondizni, mert hát valamit muszáj csinálni, oda meg akkor mész amikor akarsz, és megtetszett. nem nagy sztori, nem dobtak ki, nem csufoltak soha, nem vertek meg, stb :D
2016. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Túl vékony voltam. Még a lányok karja is vastagabb volt az enyémnél, ezért úgy döntöttem, hogy ezen változtatni fogok, ami sikerült is.
2016. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kockahasat akartam.. Ugye ezt a csajok miatt. Aztan rajottem hogy hiaba lesz kockahadam ha 0 izom van rajtam. Aztan megtetszett a sport. Most pedig ez az eletem.
2016. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Ez messziről indul... Mindig is fontos volt az egészségem, de 5 éve jutottam oda, hogy fontos információkat szereztem e téren s jobb életmódra váltottam. Addig is sok ponton rendben voltam, de volt hova fejlődni.

S ha már tudom, hogyan kell enni, akkor fogyhatnék is... S ha már fogyok, izmosodhatnék is, valamiért elkezdtek tetszeni az izmok...

2. Erős, egészséges, jó alakú akarok lenni a kortársaim között 60, 80, 120 évesen is (jó, ekkor már nem sok kortársam lesz)... S fixa ideám, hogy egy nem fizikai munkát végző mai embernek ehhez muszáj edzeni.

3. Minél nagyobb bicepszet akarok naturálban. Nem érdekel, hogy mennyire klisé és butának ható, edzek másra is és az egész karom igen fontos és enyhe kockahasat is akarok, ha képes leszek rá (hasra hízom először), de a bicepsz a szívem csücske. Talán mert az mindig is látszott, hogy létezik, a karom sosem volt hájas. Amióta edzek, semmi fejlődést nem sikerült felfedeznem a háj alatt, de a bicepszem láthatóan változott. Azokkal a bébi súlyokkal, nem is értem (mondjuk szerintem nekem mindig bébi súly lesz az, amivel én tudok edzeni).


S kiderült, hogy edzeni jó. Nehéz is tud lenni, de azért jó és motiváló. Nem azok közé tartozom, akik utálják, de hősök és lenyomják, hogy ne nézzenek ki szarul. Szerencsém van. S kiderült, hogy még picinek lenni se előnytelen... S az se gond, hogy tudok enni, ha kell.


Nem tudom, mi lesz a vége, tudom, hogy sosem leszek nagy, de erősebb és jobb alakú leszek, mint voltam és nem célom abbahagyni sosem. Ha már edzeni sem tudok, akkor inkább ne éljek.

2016. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elég gyenge voltam, ezért fater elküldött, hogy erősödjek meg, és akkor bírok segíteni neki a ház újrarendezésében, pakolásban stb.
2016. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!