Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anyám megint rendelt valami...

Anyám megint rendelt valami "zsírégető" kapszulákat 10. 000 forintért, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tisztaban van vele es o is latja rajtam hogy dietaval lefogytam. De szerinte az tul sok penzbe kerul ezert megvett inkabb megint tizezerert valami idiota tablettakat. Sot szerintem 20k volt mert 2 dobozt latok. Ahogy lattam csak novenyi cuccok vannak benne. Sima termogen cucc. Mint egy porgeto. Nem most jatsza ezt el eloszorm rengen is vett inenn onnan felesleges baromsagokat es sose fogyott le. Futni o most nem akar mert faj a laba. A dieta meg draga szerinte.

Nem az en penzemet kolti de.. na ertitek.. Én hiaba mondtam neki hogy osszeallitok etrendet, nem erdekli.


2016. aug. 17. 13:37
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Majd rájön, hogy nem ér semmit és nem veszi meg legközelebb.
2016. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kerdes van, egyikre se tudunk olyan valaszt adni amitől változna valami
2016. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes kiválasztódás, fogyjon csak a hülyék pénze
2016. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!