Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan hízhatok ésszerűen?

Hogyan hízhatok ésszerűen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 hónapban fogytam kb 4-5kilót, ami azért baj, mert alapból is vékony vagyok. Mindez valószínű azért történt mert sokat edzek, de az étkezésem egészséges meg kiegyensúlyozott ám inkább diétás. Nem koplaltam soha, a fogyásom szerintem abban rejlik hogy a vacsorát mindig lájtosra fogtam. Zöldség, tojás, turmixok vagy gyümölcs(ez mondjuk ritka volt) cukros dolgokat nem fogyasztok (max ha leevesben, főzelékben van) én teljeen jól elvoltam ezzel az étrenddel, szép kocka hasam lett meg minden. Viszont egyre többen mondják hogy nagyon vékony vagyok már...kilóban én is látom, a mellemen is hogy kisebb lett és menzeszem se jött meg ebben a hónapban. Emiatt nem aggódok mert nagyon soat stresszelek mostanság és testzsírszázalékom is nagyon alacsony lehet szóvl ezt ennek tudom be, de ez egy jezés hogy állj és egyél többet, ne fogyj tovább mert nem lesz jó vége. Most a fejembe vettem hogy ezen a héten (mert jovohéttől már edzővel leszek aki azért tud segiteni mindenben) de addig szeretnék tobbet enni és hizni egy kicsi ha van rá lehetőseg csak az a baj hogy félek hogy csipőre meg hasra fog menni és nem ezéert izmosítottam ki..félek hogy elrontom(ha edzo mondja rendben van de igy a sajat fejem utan felek menni) ti mit tanacsoltok? A héten nem fogok edzeni mert nem lesz rá lehetősegem ezért nem merek tobbet enni, mert tobb kaja és kevesebb edzés csunya hízáshoz fog vezetni, mert eddig kevesebb kaja es obb edzés volt. Szóval nem merek addig tobbet enni amig nem tudok edzeni, de ha tovabbra is ennyit eszek akkor lehet fogyok még itt egy hét alatt és azt nagyon nem kéne...valaki esetleg tudja mi tévő legyek?

2016. aug. 22. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyel tobb cht meg zsirt es kessz. A zsir meg majd oda megy ahova akar ez genetika ez van
2016. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De este is? Mert igazabol eszel csak este mar nem hizlalot, de akkor egyek este ks cht? Addig nem merek amig nem edzek, de ha nem eszek sokat felek hogy tivabb fogyok..
2016. aug. 22. 09:22
 3/3 GYMBOY ***** válasza:
Kozvetlen felkeles utan se egyel tul sok ch-t , max ha akkor edzel , es akkor lefekves elotti egy oraba se . Nem fogsz elhizni a tomegelos dietatol , egy kicsit kikerekedsz majd (mell , fenek). Ha nagyon felsz a zsirosodastol akkor ovatosabban tomegelj . 4g ch / ttskg kezd . Ha sok csokkentsd ha keves noveld.
2016. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!