Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzáértők tanácsát kaphatnék?...

Hozzáértők tanácsát kaphatnék? Popsi formálása súlyzókkal vagy pilatessel?

Figyelt kérdés

A netről nagyon sok videót csináltam már(főleg fitnesblender) és kicsit össze vagyok zavarodva pedig sokat kutattam már a témában.

Van aki a pilatesre esküszik , de vannak akik azt mondják hogy súlyzós edzéssel nem ér fel semmi.

Elsősorban popsit szeretnék formálni, konditerem nélkül. Van itthon 2db 2kg-os súlyzóm. Szerintetek melyik használ jobban: súlyzós guggolás, kitörés...(bár combot nem akarok erősíteni, de ahogy olvastam attól nagyobb lesz a comb is) vagy pl Rubint Réka féle pilates?

Előre köszönöm a válaszokat!:)



2016. aug. 22. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb, izmos feneket szeretnél akkor elkerülhetetlen a nagy súlyos guggolás. Tömegnövelő étrendre is szükség van.
2016. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
guggolj meg húzz fel, és kb ennyi
2016. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
54%
Nagy súlyos guggolás kell és kitörés, merev lábas felhúzás. 2kg az nokedli, jó lesz ajtót kitámasztani.
2016. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ez eldőlt.Azt írod konditerem kilőve,nagy ellenállású guggolás kilőve,úgyhogy akkor ennyi volt a nagy kerek popóról szőtt álmoknak...De jó Rékázást azért,azt ugye azért tudod,hogy Réka is konditeremben guggol,ha jól emlékszem 80 kilóval szériázik.
2016. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Én régebben 40-nel láttam guggolni, de ki tudja..:)
2016. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké kezdetek meggyőzni:D

Köszönöm a válaszokat! De akkor mire való a pilates? És miért van az hogy a brazil butt workouts nagyjából csak azt tartalmazzák amit a Rubint Réka videó?(súlyok nélkül) ?:S

2016. aug. 22. 18:53
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
65%
Nem tudjuk az miért jó, csak azt, hogy sokkal hatásosabb a súlyzós edzés.
2016. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ennyi :D
2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!