Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző munka? (bővebben...

Személyi edző munka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért írok, hogy tanácsokat kérjek, hátha valaki tud segíteni.


Szóval az van, hogy elvégeztem a személyi edző tanfolyamot, de nem nagyon tudok elhelyezkedni. A probléma, hogy nem találok egy termet sem, ahol el tudnék kezdeni edzést tartani. Ez azért meglepő, mivel lennének meglévő kliensek, akikkel jelenleg szabadtéri edzőparkban foglalkozom, és egyre többen érdeklődnek, egyre jobban bővül a vendégköröm.


Szóval nem értem, hogy miért mondanak nemet, ha rákérdezek, hogy tarthatok-e edzést az adott teremben. Ez nekik is jó lenne, mivel a bérleti pénzt ők kapják, de ezen felül felajánlottam, hogy leadnék az edzésekből is pénzt, de erre is nemet mondtak, minden indok nélkül. Rosszabb esetben vissza sem írnak, nem válaszolnak.

Szerintetek ez miért lehet, mit rontok el, nem érné meg nekik, ha odavinnék 10-15 fizető vendéget?



2016. aug. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen a forma?

miket nyertél eddig?

2016. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem versenyző vagyok, hanem edző. Nincsen 50-es karom, lehet ez a baj?
2016. aug. 28. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:

hát általában az ember ugy választ edzőt, hogy 3 dolgot néz meg.


- hogy néz ki

- milyen eredményei vannak

- milyen eredményei vannak azoknak, akiket készit

2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem embereket keresek, hanem termet. Emberek már vannak, akik jönnének edzésre. Az fel sem merült benned, hogy a versenyzésen kívül esetleg van olyan, aki csak fogyni szeretne, vagy ülő munka miatt fáj a háta, és ezért kezd el sportolni?
2016. aug. 28. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy jön ide a versenyzés?
2016. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress masik melot xD
2016. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te kérdezted, hogy miket nyertem eddig, milyen eredmények vannak vagy mire gondolsz?
2016. aug. 28. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed meg hogy tarhatsz e edzést ott? Lemész és tartasz, cső. Nem kell tudniuk róla h mit csinálsz, a barátodat is taníthatnád, amit csak nem tilthatnak meg...
2016. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát de omg, az hogy te mit nyertél annak mi köze van ahhoz, hogy a vendég mit akar? mert te azt irtad, hogy van aki csak lefogyni meg etc akar. ezért nincs értelme annak, amit irsz
2016. aug. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!