Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondizás összeegyeztethető-e...

A kondizás összeegyeztethető-e a focival? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Most kezdtem újra focizni igazoltan, ami azt jelenti, hogy kedd-csütörtökön edzés, (focigyakorlatok és futás) hétvégén pedig bajnoki meccs.

21-éves vagyok, 172 cm és kb. 63-65kg.. Nagyon szeretnék izomra hízni, illetve erősödni..de a foci mellett érdemes-e kondizni? Ha igen, hogyan? Van-e olyan, aki ugyanígy csinálja? Még jobban odakell figyelni az étrendre? Lehetséges-e, hogy így fejlődjek?

Na meg még egy kérdés! Testépítők, az alkohol mennyire befolyásolja a fejlődést? Mert eddig elég sokat buliztam, heti 2x (egyetemista vagyok)

Ha kondizok és mellette berúgok 1x a héten, az már olyan, mintha nem is edzettem volna?

Válaszaitokat előre is köszönöm, további szép estét mindenkinek!!! :)



2016. aug. 30. 21:27
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:

Hogyne lenne összeegyeztethető. A profik is edzenek súlyokkal, de még én is tudok srácokat a kis teremben ahova járok akik fociznak mellette.


Az alkohol már más kérdés. Csak annyit igyál, hogy ne legyél full ko, mert akkor már aznap meg másnap sem fogsz rendesen kajálni, ami nem túl szerencsés heti kétszer, de még heti egyszer sem használ.

2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cortez is focizik (sulyzos melle), keress rola kepet - es meglesz a válaszod is :D
2016. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!