Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most őszintén: nektek hány...

Most őszintén: nektek hány perc egy teljes testes edzés?

Figyelt kérdés
Biztosan túl sokat szöszmötölök, de nekem nem fér bele egy teljes testes edzésprogram egy órába... Ti mennyi idő alatt zavarjátok le a programotokat?

2016. szept. 6. 13:53
 1/9 likebike ***** válasza:
A lényeg,hogy ne legyen több,mint másfél óra.Nekem pl.a tegnapi edzés 1óra 10 percet tartott,láb,hát 4 sorozat,hajlító 3,tricepsz,bicepsz,váll,mell 3,csuklya 2 sorozat.
2016. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sosem csináltam de 1.5-2 óra lenne. miért kéne 1 órába ledarálni?
2016. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem regen mikor azt csinaltam akkor 1.5 ora volt. Egy osztott max 1 ora szokott lenni.
2016. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy miert? Mert nem inztenziv ha 1.5-2orat edzel
2016. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg hormonális is kedvezőtlen a hosszú edzés, nagyon megemelkedik a kortizol. 45 perc és 1,5 óra közti időtartalmokat olvastam, halottam. Én próbálom egy órába beszorítani, de egy teljes testes ebbe nekem sem fér bele.
2016. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha meg nem pihensz eleget, akkor nem tudod nagy súllyal végezni. Az többet ad az intenzitáshoz. Ha nem tudod nagy súlyokkal végezni, akkor nem erősödsz, kevésbé izmosodsz. Nem crossfittezni kell, kapkodva végezni, hanem eleget kell pihenni.
2016. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 EmiEmii ***** válasza:

Én ICF-ezek, bemelegítéssel együtt kb. 1 óra 40 perc. Jason Blaha szerint is kb. ennyinek "kell" lennie. Ráadásul ebben akkora pihenések még nincsenek is. Max 2-3 perc guggolásnál, másnál kevesebb.


Szerintem 1.5 óra tök okés. Ha valaki csak átmozgatás képpen minden izomcsoportra csinál 3-4 sorozatot, az lehet kevesebb, de pl. ezt az ICF-et sehogy nem tudnám lerövidíteni, max a súlyok kárára.

2016. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem intenziv :DDD gyere el velem egyszer hátazni
2016. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan sok gyakorlatot csinálni! Bőven elég a guggolás, fekvenyomás és felhúzás, mindegyikből három munkasorozat, így simán belefér.
2016. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!