Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Katonanyomásnál (állva mellről...

Katonanyomásnál (állva mellről nyomás, negyedguggolásos "belerugózás" nélkül) naturálban 5-6 ismétlés körül mi tekinthető pro szintnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért kapsz profi kártyát mert sokat nyomsz...
2016. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyt szokták mondani.
2016. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de sztem a vállból nyomás két egykezessel jobb gyakorlat
2016. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Heroldka, ez egészen biztos, de mivel említettem a naturál szór, itt úgysem beszélhetünk semmilyen tetsépítő versenyről.


csak úgy érdekel, hogy mikor mondhatnám ,hogy ez igen ez már szint.



A testsúlyhoz hasonlító dolgot sosem kedveltem igazából ,mert a magasság és a testzsír miatt ez nagyon változó lehet, de azért köszi a véleményedet.

2016. szept. 6. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahol találtam a neten egy táblázatot,hogy az alapgyakorlatokban magassághoz,súlyhoz,és tzs-hez mérten mi számít edzetlen,kezdő,középhaladó,haladó,es pro szintnek,de nem tudom h az is mennyire mérvadó.
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Herold,szrongman versenyeken is katonai nyomás van,hogy lenne jobb a vállbóp nyomás
2016. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg ez a testsúly dolog is hülyeség.Ha vagy 160 cm 70 kiló a másik megg 185 cm 70 kiló,az már messze nem egyenlő erőszint.
2016. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!