Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyhatok?

Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés

Eléggé meghíztam az idők során.Leginkább magam miatt szeretnék fogyni.Az osztálytársaim nem csúfolnak és jóba vagyunk viszont nem érzem jól magam.Kiépítettem magamnak egy edzés tervet.Amúgy 13 vagyok 165cm és 70 kg.:(


Minden nap szeretnék sportolni ami heti 7x1 óra kb.ami popsira,hasra és combra megy.Beiktatom a tesi órát is ami heti 7-szer van és eléggé izzasztó feladatokat csinálunk.Diétában szeretnék napi 3 szor picit enni és 75 perc gyaloglás és 10-20 perc futás.Tudom lehet kifárasztom magam de szeretnék lefogyni és ha oda jutok hogy igen is nézegetem magam a tükörbe hogy milyen jól nézek ki azt magamnak köszönni.

Be szeretném még iktatni a boxot is az életembe amit imádok.Persze szeretek bicajozni és sokat vagyunk barátnőkkel,unokatesókkal.


Szerintetek lehet 20 kg fogyni?Hány hónap alatt?

És ti még mit ajánlotok?


2016. szept. 8. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Te úgy jöttél erre az oldalra, hogy azt gondoltad, még sosem kérdezte senki ezt előtted?
2016. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!