Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melledzés nélkül van értelme...

Melledzés nélkül van értelme a konditerembe járásnak?

Figyelt kérdés

Tudjátok, minden teremben vannak arcok, akik a lábnapot átugorják, én a mellel lennék így :D


Viccen kívül, szívműtött vagyok, pár éve rendszeresen jártam edzeni, de egy orvosi kontroll során kiderült, hogy valami szövet károsan megvastagodott, ez az orvos szerint a melllet ért súlyzós terhelésnek köszönhető (miután leálltam az edzéssel, ez normalizálódott). Megint voltam ellenőrzésen, ahol konzultáltam erről a dokival, azt mondta, bizonyos gyakorlatok kihagyásával mehet a dolog. Csakhogy ő nem a sport szakembere, van ennek értelme így? Emellett egyébként rendszeresen úszom is.


2016. szept. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol függ miért edzel. Ha egészség miatt akkor igen, ha versenyezni akarsz, akkor nem
2016. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt is érdeklődd meg hogy pl. súlyozott tolódzkodás vagy fekvő sem mehet-e, hogy azért valamennyi terhelés kapjon a terület. Biztos van valami megoldás.
2016. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy másik orvossal is. "Valami szövet" nem túl pontos diagnózis.
2016. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ő mondott pontos diagnózist is, ez csak az én paraszti leegyszerűsítésem :D
2016. szept. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!