Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kúra alatt (szuszi) mennyit...

Kúra alatt (szuszi) mennyit lehet fogyni zsírból hetente?

Figyelt kérdés
Gondolom a naturál 1kg/hét az 500mg/hét szuszival kissé kitolódik, sőt, izmosodni is lehet fogyás közben. De mennyi az annyi? Ilyenkor hogy lövik be a makrókat ? Mondjuk én személy szerint 1.3g chval diétázok naturálon, akkor kúra alatt hogy vannak az arányok hogy tudjak egyszerre fogyni és izmosodni is?
2016. szept. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon nem igy müködik, mindenkinek más a kalóriaszükséglete, meg nem is a ch a lényeg hanem a kalória, hogy mennyi zsir megy azt nem tudjuk, de vki 2000től hizik vki meg 4000től fogy, szóval na, erre nincsen szabály mindenkinek ki kell tapasztalni magának...
2016. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom en vagom de egy kurat nem szivesen pocsekol el az ember tapasztalgatasra.. :D
2016. szept. 16. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért nem propi?
2016. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hosszabb eszter miatt. Nem fogyni akarok, csak siman erdekel. Leanbulk van.
2016. szept. 16. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
naturálba is lehet töbet fogyni mint heti 1 kg csak nem egészséges, ha megy tesztó azért az összetart, meg anyagcserét és fehérjeszintézist is felnyomja, ezért könnyebb... pazarolni az időd semmiképp nem fogod, ha akarod, kezdjed el a kúrát, gondolom ugyis lesz legalább 12 hét, annyi idő alatt meg kitapasztalod. én +20% kalóriát vinnék be mint egyébként naturálként, aztán kitapasztalnád hétről hétre
2016. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most kezdtem a kurat. Igen en is kb 20%al eszek tobbet.

Feherje pedig majdnem 2x annyi.

2016. szept. 16. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Forma?
2016. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd a 12 het utan jo lesz. :))
2016. szept. 16. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha.most.nem jo sok értelme nincs cuccolni. Amig neü tudsz edzeni sztem nem éri meg.
2016. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A leanbulk az tömegelés, mi köze ehhez a heti fogyásnak? A kettő együtt cuccal sem megy, legalábbis a szuszi erre alkalmatlan.

Most diétázol vagy tömegelsz?

2016. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!